Skocz do zawartości

Brak mozliwości przesuwania kart w Firefox ?


fabios

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy przesuwanie kart w Firefoksie 45.0.1 jest wyłączone? Nie mogę zmieniać kolejności kart od jakiegoś czasu i nie wiem dlaczego. Pytam bo nie mogę grupować kart tak jak chcę. Mogę je tylko przewijać rolką ale przesuwać myszką już nie mogę (zmieniać ich kolejność na pasku kart). Czy można to jakoś włączyć w opcjach albo w about:config? Szukałem w google.pl ale znajdowało mi tylko info jak włączyć wyświetlanie kart na górze lub dole. Tu: https://support.mozilla.org/pl/kb/Przegl%C4%85danie%20stron%20w%20kartach#w_przenoszenie-kart jest pokazane jak to powinno działać. Win 10. Problem na obu kompach. Z góry dzięki za pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Czyli możliwe że jakiś dodatek tutaj koliduje. Nie instalowałeś nic ostatnio ? 

Jeśli nie, bądź nie pamiętasz, wyłącz wszystkie dodatki jakie masz. Wyłącz i włącz przeglądarkę bez nich. Jeśli będzie ok to włącz jeden dodatek, ponownie wyłącz i włącz przeglądarkę, otwórz parę kart i pobaw się nimi. Gdy będzie wszystko grać włącz kolejny dodatek, wyłącz i włącz FF i znów to samo. Rób tak po kolei z każdym dodatkiem jaki masz. Jak włączysz już wszystkie i będzie ok to super. Jeśli jednak włączysz wszystkie a problem dalej będzie daj znać na forum. 

Odnośnik do komentarza

Wszystkie rozszerzenia wyłączone a wtyczki ustawione na nigdy nie aktywuj. Niestety nadal problem występuje. Opcja Uruchom ponownie z wyłączonymi dodatkami zapewne jeszcze coś wyłącza, czego nie widać podczas trybu manualnego wyłączania dodatków i rozszerzeń. Jest jeszcze jedna zagadkowa rzecz. Otóż przy ponownym uruchamianiu przeglądarki, która była zamknięta z kilkoma np kartami to ta karta, która była widoczna przy zamykaniu zawsze podmienia się na stronę startową Firefox'a. Muszę kliknąć strzałkę cofnij by powrócić do poprzedniej, właściwej strony.

 

Znalazłem taką funkcję jak raport o zdrowiu programu Firefox i tam jest informacja o trzech uruchomionych rozszerzeniach pomimo ręcznego wyłączenia wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...