Skocz do zawartości

Zwiechy explorer'a - Podejrzane zachowania


Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw chciałbym was przywitać,to pierwszy post na forum. Wiele słyszałem o picasso ;) Mam 11 lat,więc prosze o wyrozumiałość.Ale do rzeczy

 

Podstawowy problem (denerwujący) to przymus szybkiego logowania się(zaraz po uruchomieniu systemu),bo jeśli poczekam z tym,to po zalogowaniu:

-Uruchamia się explorer.exe,jednak nie widać powłoki graficznej,

-Jak już przez Menedżera zadań uda mi się wymordować explorer'a,tak,żeby się uruchomił,to podobnie jest z Kaspersky'm.Jest w procesach,ale nie można się do niego dostać.

 

Niedawno mój tato przyniósł pendrive z pracy,podpiął go i skanował.Kaspersky wykrył coś w pliku z nazwą w stylu fqrxgpt.exe i jakimś dll'u.Boję się,że zanim przeskanował,coś się zagnieździło w kompie.

 

Pozostałe:

-Plik trace.ini na dysku C:

-Po instalacji sterów NVidii wraz z NV System Tools (i restarcie) przy uruchomieniu czegokolwiek z tego komputer obumiera tzn.nie reaguje myszka,system się zawiesza,nic tylko restart.

System Windows XP Home SP3

 

Logi z OTL i GMER w załącznikach

OTL.Txt

Extras.Txt

gmer.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Różowych wpisów nie mam,tak jak mówiłem wcześniej je powyłączałem.W awaryjnym jest tak podobnie.Spróbuje czystego rozruchu i napisze,co z tym.

ED:W msconfig,kiedy próbuje wyłączyć KAV zwraca,że nie można,nie mam uprawnień itp.Dziwne,bo mam uprawnienia admina i w tej grupie jestem.Poza tym,w usługach dodatkowych jest aktywny tylko Opiekun [KLIK] i KAV.OP nie wyłącze bo odetnie internet.

EDIT2:Czysty rozruch nie co prawda pełny (wyżej),ale nie przyniósł skutku.Mi coś świta(na jakimś forum widziałem) że Kaspersky ma jakiś bug i jak się aktualizuje w tle to coś takiego jak u mnie wyprawia.Co o tym myślicie???

Edytowane przez peter2012
Odnośnik do komentarza

Tak,spróbje Kasperskiego usunąć i posprzątać po nim,jak nie pomoże instalacja wersji 2010(z niej pochodzi klucz).A jeśli to coś z Hardware'u,to głównym podejrzanym jest,leciwy już, Samsung SP1203N na złączu PATA.Dobrze się składa,za niedługo mamy kupować nowy.Dzięki za pomoc,Landuss.

EDIT:Degradacja pomogła.Nie wiem,może dysk nie wyrabiał,może coś innego,w każdym razie jest lepiej.Temacik do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...