Skocz do zawartości

Wolną ładujące się strony internetowe


slimowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

Jestem Użytkownikiem systemu Windows 10 od około miesiąca na moim laptopie internet działa bardzo powoli, podstawowe czynności jak ładowanie się stron trwa bardzo długo (używam chrome oraz czasem edge który o dziwo wychodzi nieco lepiej. Do tej pory łączyłem się tylko przez wifi (odległość od routera jest znaczna) więc problem szybkości zrzuciłem właśnie na to. Dzisiaj został pociągnięty kabel do mojego pokoju i teoretycznie powinno być lepiej ale nic się nie zmieniło  

W domu dysponuje internetem o prędkości 100 mbps który jest dzielony na 3 komputery. Sprawdzając łącze Speedtestem wszystko jest okej (test sprzed kilku minut) 

 

Bardzo proszę o sprawdzenie logów, czy coś nie "siedzi" w moim komputerze. Niestety skanowanie za pomocą GMER każdorazowo zawiesza komputer. 

 

Addition.txt Shortcut.txt FRST.txt

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat przenoszę do właściwego działu Sieci. Brak związków z infekcją. Z podanych raportów nic też konkretnego nie wynika. Jedyne co mi się rzuca w oczy, to ten powielający się błąd powiązany z problemami ładowania stron https://:

 

Dziennik System:
=============
Error: (02/12/2016 08:16:05 PM) (Source: Schannel) (EventID: 4120) (User: ZARZĄDZANIE NT)
Description: Wygenerowano alert krytyczny, który został wysłany do zdalnego punktu końcowego. W efekcie połączenie może zostać zakończone. Kod błędu krytycznego zdefiniowany przez protokół TLS to 10. Kod stanu błędu SChannel w systemie Windows to 10.

 

Do wglądu podobny wątek na forum: KLIK. W temacie przyczyną była konfiguracja Avast. Ty posiadasz Avirę - nie pamiętam jakie są opcje, czy w ogóle jest ekwiwalent takich ustawień.

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...