Skocz do zawartości

Pilne! Nowe głośniki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam problem ponieważ sprawa wygląda tak: miałem głośniki creative które mają około 10 lat i korzystałem z nich ale nagle coś się zepsuło i głos się wyłączył, kiedy przeciskałem mocniej regulator głośności do gniazdka w subuferze to przez chwile działał ale to było przez kilka sekund, postanowiłem kupić nowe głośniki i kupiłem creativa 2.1 podłączyłem i teraz jak słucham muzyki czy jakiegoś dźwięku to głośniki wyłączają się same po czym po jakimś czasie znowu się włączają nawet nie wiem od czego to zależy.
I teraz moje pytanie gdzie jest problem czy z głośnikami czy z kartą dźwiękową?
No głośniki zakupiłem wczoraj i są jeszcze na gwarancji i może będę mógł jeszcze oddać tylko nie wiem dlaczego głos się wyłącza.

Dopiero gdy np. włączę jakąś nutę i przekręcę głośność na full to te nowe głośniki jakby się budzą i znowu zaczynają grać.
Aha jeszcze jedno kartę dźwiękową mam zintegrowaną z płytą główną.

 

Bardzo proszę o pilną odpowiedź bo nie mam za bardzo czasu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

1. Sprawdzę to dzisiaj
2. Na instrukcji jest tylko jak podpiąć, a z tyłu subufera on/off a tej opcji samo wyłączania (Stand-by), gdy jest brak sygnału nie znalazłem, ale gdzie ona może być? Bo to trochę te głośniki włączają się jak zaczynam grać nutę i pod głaśniam na fulla to się włączają w czasie trwania piosenki ale to też po jakimś czasie i nie zawsze nie wiem od czego to zależy w sumie.

3. Tak dokładnie te A 120
 

Odnośnik do komentarza

Wpisałem model w gogle i znalazłem coś takiego:
https://www.facebook.com/CreativePolska/posts/468594613223131

 

http://support.creative.com/kb/ShowArticle.aspx?sid=116720

To bezsensu przecież

 

Ale z tego co czytałem to jedna osoba dała te głośniki na gwarancji i naprawili a innym nie. W każdym razie chyba UE takie wymogi postawiła.

 

Jakie propozycje rozwiązania problemu?

Odnośnik do komentarza

Ja bym je oddał ,gdyż nie spełniają moich wymagań. Na co komu głośniki , gdy się same wyłączają? Oddać czytaj wybrać inny model ,który tej funkcji nie posiada!!!

Oddasz na gwarancję i tak Ci towar przekażą" naprawiony" lub ,że usterki nie wykryją, gdyż ten model jest zbudowany pod urzędników U E.

 

Jeśli nie przyjmą zwrotu - zgłoś się do Rzecznika  Konsumenta!

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Sprawa jest taka że głośniki nie działają w nich dźwięk normalnie jak jest włączone jak coś tam dociskam wtyczkę od pilota volume control to zaczyna działać ale po chwili nie ma głosu, ale gdy podepnę słuchawki do gniazdka od volume control to w słuchawkach mam głos ale jak odepnę to nie. To co może być zepsute? Co mam robić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...