Skocz do zawartości

"Usługa nie odpowiada na sygnał uruchomienia w oczekiwanym czasie" NON STOP


blad1053

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku dni mój komputer długo się wyłącza (ok. 5 min. na SSD) oraz przy włączeniu pokazuje taki komunikat:

 

PUs8gRa.jpg

 

Ale to nie wszystko. Wiele programów i funkcji nie chce się uruchomić, a po ok. 3 min. pokazuje się takie okno:

 

cOsfoli.png

 

lub

 

WyPXdki.png

 

przez co nie mogę uruchomić services.msc, cmd jako admin, menedżera zadań. Nie mogę nawet uruchomić instalatora MBAM, Junkware removal tool, AdwCleaner z tego samego powodu, przez co nie mogę przeskanować komputera, a  Macie jakieś rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

@ref

 

Zauważyłem, że już nie wyświetlają mi się komunikaty, nie wiem jak je nazwać, ale wyglądają tak:

NtgMgbb.jpg

przez co nie mogę uruchamiać funkcji administratorskich oraz programów z niebiesko-żółtą tarczą na ikonce. Pamiętam, że na Win7 gdzieś w ustawieniach był taki suwak od poziomu kontroli aplikacji, który chyba zmieniał częstotliwość pytania o zgodę admina poprzez powyższe okno, lecz nie mogę tej opcji znaleźć w Win10. Wiecie, gdzie ją można znaleźć?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...