Skocz do zawartości

Zgłoszenia tematów bez odpowiedzi


Wiadomość dodana przez Miszel03

WAŻNE - Użytkownicy uprawnieni do pomocy

 

  Nieobecność określonego Moderatora nie ma być zachętą do podejmowania działań za tego Moderatora. 

 

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z moją chorobową przerwą, proszę tu zgłosić nie rozwiązane tematy malware starsze niż kilka dni / tydzień, które nadal wymagają interwencji.

 

Przed zgłoszeniem tematu proszę upewnić się, że raporty, które są dołączone w poście nie mają więcej niż 3 dni - w innym przypadku są nieaktualne i trzeba przygotować nowe

 

Druga sprawa, że trzeba sprawdzić czy na pewno np. przy kopiowaniu nie doszło do zniekształcenia (np. ucięcia połowy raportu). 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Proszę o zgłaszanie wątków, które oczekują wciąż na pomoc. Nie byłem obecny ze względu na moje sprawy prywatne. Powinienem teraz zacząć pomagać. 

  • Przed zgłoszeniem tematu proszę upewnić się, że raporty, które są dołączone w poście nie mają więcej niż 3 dni - w innym przypadku są nieaktualne i trzeba przygotować nowe.
  • To samo tyczy się zmian w systemie - jeśli zaszły jakiekolwiek ingerencje należy przygotować nowe raporty. 
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

<p>

 

Proszę o zgłaszanie wątków, które oczekują wciąż na pomoc. Nie byłem obecny ze względu na moje sprawy prywatne. Powinienem teraz zacząć pomagać.

  • Przed zgłoszeniem tematu proszę upewnić się, że raporty, które są dołączone w poście nie mają więcej niż 3 dni - w innym przypadku są nieaktualne i trzeba przygotować nowe.
  • To samo tyczy się zmian w systemie - jeśli zaszły jakiekolwiek ingerencje należy przygotować nowe raporty.
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Proszę o zgłaszanie wątków, które oczekują wciąż na pomoc. Nie byłem obecny ze względu na przeprowadzkę (m.in. z tego powodu w ostatnim czasie pomoc kuleję). Powinienem teraz zacząć pomagać.

  • Przed zgłoszeniem tematu proszę upewnić się, że raporty, które są dołączone w poście nie mają więcej niż 3 dni - w innym przypadku są nieaktualne i trzeba przygotować nowe.
  • To samo tyczy się zmian w systemie - jeśli zaszły jakiekolwiek ingerencje należy przygotować nowe raporty. 
Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...