Skocz do zawartości

Nie uruchamia się instalator Adobe Flash Player


Ewa37

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem jak w temacie. W przeglądarce Firefox pojawił się komunikat, że wtyczka jest nieaktualna więc próbowałam ją zaktualizować, pobrałam z oficjalnej strony Adobe plik instalacyjny lecz się nie uruchamia, pobierałam również z innych stron, wyłączyłam także na czas instalacji program antywirusowy, efekt taki sam. Dodam, że do tej pory nigdy nie miałam takiego problemu. Jeszcze taka ciekawostka, aktualnie mam zainstalowaną wersję 20.0.0.235, eksperymentalnie spróbowałam uruchomić plik instalacyjny z tą wersją (znalazłam zapisany na dysku) i też się nie uruchamia. Wiem, że jeszcze można odinstalować starszą wersję i spróbować instalacji najnowszej lecz mam obawy czy w ogóle uda mi się zainstalować jakąkolwiek. Proszę o pomoc, co może być przyczyną nieuruchamiania się instalatora.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jednak masz błąd i musisz odinstalować wszystkie adobe flash player uninstallerem - choćby stąd: http://www.programosy.pl/program,adobe-flash-player-uninstaller.html

Ponadto po odinstalowaniu adobe flash playera z komputera, należy sprawdzić, czy foldery są puste: C:\Windows\system32\Macromed\Flash, C:\Windows\SysWOW64\Macromed\Flash. Jeśli nie, to zawartość tych folderów usuwasz.

A te foldery możesz usunąć całkowicie: %appdata%\Adobe\Flash Player, %appdata%\Macromedia\Flash Player.

Dla firefoxa najlepiej pobrać na dysk instalator dedykowany - jest na stronie supportu mozilli https://support.mozilla.org/pl/kb/Instalacja%20wtyczki%20Adobe%20Flash%20Player

Link bezpośredni jest w zdaniu:

Informacja: Jeśli masz problem z pobraniem instalatora Flash ze strony pobierania Adobe, możesz bezpośrednio pobrać tę wersję instalatora.

Pobierze się wersja 20.0.0.267 (na dzień dzisiejszy).

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Znalazłem rozwiązanie problemu.

Kolega wyżej zapewne pisze mądrze ale problemem nie jest to , że nie chce się zrobić aktualizacja wtyczki tylko to , że po pobraniu instalki plik nie startuje (próbowałem sposób , który opisujesz,pousuwałem foldery itd ale nic to nie dało)

A więc do rzeczy :

 

- rozwiązanie jest banalnie proste :

1.ściągamy nową instalkę/aktualizację (czyli jeśli wchodzimy na jakąś stronę która wymaga wtyczki adobe flash player i w miejscu jej użycia pokazuje link "wtyczka wymagana" lub "pobierz wtyczkę" to tam klikamy i ściągamy instalkę - to najprostszy sposó B)

2. wchodzimy do folderu z pobraną wtyczką

3.klikamy prawym przyciskiem "właściwości" i  w pierwszej zakładce która nam się wyświetla "ogólne" na dole znajdziemy opcję "odblokuj" - klikamy , robimy zastosuj i po wszystkim...

4 otwieramy plik instalacyjny i instalujemy wtyczkę i cieszymy się w pełni działającym adobe flash player

 

Krew mnie zalewała jak czytałem setki debilnych solucji o przeinstalowaniu systemu, service pack'ach itp... 

Sposób działa na moim systemem tzn. Windows Vista Home Premium wersja 32 bitowa (x86)

 

Mam nadzieję, że pomogłem komukolwiek :)

Odnośnik do komentarza

Witam, podepnę się pod temat, otóż na moim kompie dzieje się coś takiego:(ss w załączniku).
I tak sobie wisi, wisi, aż sam się zamknie i dalej nic nie działa.:D 
Na innych przeglądarkach Flash Player działa, dzieje się tak tylko po wybraniu instalki na stronie producenta na Opere/Chrome(na Chromie działa). Dzieje mi się tak po preinstalowaniu Windowsa z partycji Recovery. Ktoś coś wie jak to rozwiązać?? Mi się pomysły skończyły a jest to denerwujące. 

  

post-18848-0-73750000-1484761521_thumb.png

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Znalazłem rozwiązanie problemu.

Kolega wyżej zapewne pisze mądrze ale problemem nie jest to , że nie chce się zrobić aktualizacja wtyczki tylko to , że po pobraniu instalki plik nie startuje (próbowałem sposób , który opisujesz,pousuwałem foldery itd ale nic to nie dało)

A więc do rzeczy :

 

- rozwiązanie jest banalnie proste :

1.ściągamy nową instalkę/aktualizację (czyli jeśli wchodzimy na jakąś stronę która wymaga wtyczki adobe flash player i w miejscu jej użycia pokazuje link "wtyczka wymagana" lub "pobierz wtyczkę" to tam klikamy i ściągamy instalkę - to najprostszy sposó B)

2. wchodzimy do folderu z pobraną wtyczką

3.klikamy prawym przyciskiem "właściwości" i  w pierwszej zakładce która nam się wyświetla "ogólne" na dole znajdziemy opcję "odblokuj" - klikamy , robimy zastosuj i po wszystkim...

4 otwieramy plik instalacyjny i instalujemy wtyczkę i cieszymy się w pełni działającym adobe flash player

 

Krew mnie zalewała jak czytałem setki debilnych solucji o przeinstalowaniu systemu, service pack'ach itp... 

Sposób działa na moim systemem tzn. Windows Vista Home Premium wersja 32 bitowa (x86)

 

Mam nadzieję, że pomogłem komukolwiek :)

Tak, bardzo mi pomogłeś,miałam taki właśnie problem z tą instalacją, dziękuję !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...