Skocz do zawartości

Windows Update nie działa - błąd 1053.


moniqa

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór.

 

Próbowałam dzisiaj otworzyć Windows Update przez Panel Sterowania - Panel Sterowania się zawiesza i nic się nie otwiera. Próbowałam zatrzymać (za radą z innych for) Windows Update przy użyciu services.msc, jednak wyskakuję błąd 1053. Skorzystałam z narzędzi wyszukiwania problemów w Windows Update na windowssupport - nic to nie dało... Wrzucam to co udało mi się uzyskać. Niestety podczas skanowania FRST dał brak odpowiedzi, a raportu nie udało mi się wygenerować (pliki png w załączniku). Co teraz? Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam serdecznie,

moniqa

 

EDIT: Problem sam się rozwiązał, a właściwie pomogło przywracanie systemu, które komputer nie chciał na początku wykonać - został wybrany inny punkt przywracania. Przywracanie z powodu problemu z drukarką. Po tym fakcie komputer odpalił Windows Update, a następnie grzecznie zainstalował wszystkie aktualizacje, a było ich całkiem sporo :) Póki co wszystko ładnie śmiga. Dodam, że komputer nie jest mój, więc nie mam stałego nadzoru nad Update ;)

 

Pozdrawiam serdecznie,

moniqa

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...