Skocz do zawartości

Błędy po aktualizacji (?) FF do ver.42


mojomr

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie koleżanki i koledzy,

może ktoś pomoże mi bo już mnie szlag trafia ogromniasty: po aktualizacji FF do wersji 42 przestał działać mi Filmweb. Nie mogę się zalogować (przyciski nie reagują), przestały wyświetlać się oceny, strona często jest zszarzona i nie reaguje na żadne działanie. Nie działają ikony filmów, przyciski przewijania okienek. Dodatkowo przestały ładować się gry flash z jednej strony (z innych, te same gry chodzą bez problemów). Podejrzewam, że kłopot tkwi w Java i/lub Flashu ale za cienki Bolek jestem.

Nie pomaga wyłączanie AdBlocka, odinstalowanie/ponowne zainstalowanie Java/Flash, czyszczenie cookies, pamięci podręcznej, CCleaner, Glary Utilities, odpalania przeglądarki bez dodatków... dodam, że na IE jest to samo. "Pozostały internet" działa bez zarzutu. Dlatego sądzę, że problem jest w moim laptopie, tym bardziej, że na smartfonie wszystko hula jak ta lala.

Przed aktualizacją przeglądarki wszystko chodziło jak należy.

Niespecjalnie wiem jakie logi wrzucić (zakładam, że to nie jakaś infekcja, raczej jakaś zdewastowana usługa(?) albo inny myk). Podaję podstawowe minimum. Co trzeba to dorobię.

Pomoże ktoś?

 

EDYCJA: filmweb zaczął normalnie chodzić. Gry flashowe wciąż się nie ładują więc coś tam nie trybi ciągle, ale wygląda na to, że główny problem był jednak na stronie filmwebu. Ale zawsze ktoś bardziej kumaty mógłby rzucić okiem na logi...na wszelki wypadek, hę?

 

EDYCJA_2: wróciło do poprzedniego stanu :-( Czyli temat od początku...

FRST.txt

Shortcut.txt

Addition.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...