Skocz do zawartości

Nie działają boczne przyciski wstecz/dalej w myszce a4tech


kamel16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Dzisiaj zauważyłem, że nie mogę w przeglądarce przejść wstecz/dalej za pomocą bocznych przycisków swojej myszki A4 tech X7-748K

 

Posiada ona oprogramowanie producenta, które owszem miałem, lecz praktycznie nigdy nie korzystałem i było wyłączone. Wszystko było na domyślnych ustawieniach i działało. Pomyślałem- może sobie myszka zapomniała ustawień, więc wezmę i jej przypomnę. Lecz niestety bez rezultatu. Tzn, zaprogramowałem od nowa, lecz przyciski jakby nie działały. Nie mogę ustawić tam nic z sekcji "internet". Np. "Wyszukaj"

1963023.jpeg

 

 

ale tutaj "key combination-> text command-> search" już działa:

1963028.jpeg

 

Pod względem sprzętowym przyciski działają, mogę ustawić pod przyciskiem np otwieranie konkretnego pliku i plik się otwiera, mogę ustawić konkretną kombinację klawiszy. Mogę więc wziąć i owszem przypisać pod "czwórkę" kombinację "alt +prawo", pod piątkę klawisz backspace i nawigacja w przeglądarce będzie działać, ale np przewijanie filmów, lub zdjęć w IrfanView już nie będzie. Podobnie poruszanie się "w przód" w katalogach windows.

 

Gdzie tego szukać, by przywrócić to do życia? I też pechowo- przywracanie systemu mam wyłączone, sam wyłączyłem dawno temu...

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Usunąłem oprogramowanie, myszkę odinstalowałem zupełnie z menedżera urządzeń, odłączyłem-> podłączyłem, automatycznie zainstalowała się ponownie prawidłowo, lecz niestety- nic to nie zmieniło.

Mam za to pewne podejrzenia, że te dwa przyciski o których mowa, przestały mi działać po instalacji pewnej gierki (Far Cry 4). Jestem tego pewien na 99%. Na prawdę rzadko kiedy instaluję coś nowego. Jeszcze z tym pokombinuję i jak coś wymyślę to napiszę. Tymczasem dziękuję za zainteresowanie tematem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...