Skocz do zawartości

Wolniejsze działanie przeglądarki Chrome oraz przycinanie filmików na YT


kerpal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu, jakoś od tygodnia mam wrażenie że Chrome działa wolniej, wolniej się włącza, wolniej ładują się strony, do tego od paru dni przy oglądaniu filmików na YT pojawia się sekundowe klatkowanie, po chwili to mija albo po odświeżeniu strony, ale nigdy czegoś takiego nie było, do tego czasem jest problem z komentarzami na facebooku, jak daję żeby rozwinęło listę to cały czas to kółko się kręci i nie wyświetla nic, do tej pory zrobiłem skan Ccleanerem, aktualizowałem Chrome, Windowsa, Sterowniki od karty graficznej, rozszerzenia do chrome, testowałem różne DNSy... Nic to nie dało, dlatego prosze o pomoc, logi poniżej.

 

 

GMER - http://wklej.org/id/1876552/

Addition.txt

Shortcut.txt

FRST.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

kerpal, proszę bez idiotycznych "pytajników" podbijających temat. Usuwam ten post.

 

Temat przenoszę, na razie do działu Software, bo nie wiem gdzie go dać. To nie jest problem infekcji. A z raportów nic kompletnie nie wynika pod kątem zgłoszonych problemów. Pytaniem jest czy problem tyczy tylko i wyłącznie Chrome, czy to samo występuje rówież na systemowym Internet Explorer.

 

 

Jedyne co tu mi się rzuca w oczy, to poniższy błąd w Dzienniku zdarzeń. Tylko że usługi HiPatchService nie widać w głównym raporcie FRST (zakładając że nie jest filtrowana), więc błąd może być nieaktuany.

 

Dziennik System:

=============

Error: (12/10/2015 01:11:17 PM) (Source: Service Control Manager) (EventID: 7034) (User: )

Description: Usługa Hi-Rez Studios Authenticate and Update Service niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...