Skocz do zawartości

Brak możliwości ustawienia bootowania i wejścia w bios


HITMAN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem i nie umiem jakoś poradzić sobie z nim dlatego proszę o pomoc w jego rozwiązaniu.

Mam laptopa marki Samsung a model jego to: NP450RSE-X01PL zainstalowany jest system operacyjny Windows 8.

Niestety ten model nie posiada napędu optycznego.

Lecz po włączeniu go jest pewien problem, trzeba się zalogować poprzez email z Microsoftu.

Hasła niestety nie znam, gdy nawet podłączyłem bootowalny pendrive po restarcie nie reaguje.

Jak można wejść do biosu w tym modelu i zmienić aby startował z pamięci usb na którym jest system operacyjny ???

Po uruchomieniu próbowałem klawiszem Delete lub F2 lecz nic to nie daje, niestety.

Czy po formacie oraz podzieleniu dysku od nowa na partycje gdyż nie był dysk podzielony w ogóle i postawieniu nowego systemu jest możliwość odczytania klucza ???

Ponieważ na obudowie laptopa niema już nalepki z kodem tylko podany jest sam model oraz nalepka osobno jaki system operacyjny jest zainstalowany.

Obawiam się że gdy zrobię całkowity format to nie będzie możliwości automatycznej aktywacji systemu gdy laptopa podłączy się do internetu tylko będzie wołał o klucz aby móc system aktywować na stałe.

Pozdrawiam i liczę na pomoc.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nawet modelu nie umiesz podać. NP450R5E-X01PL 

http://downloadcenter.samsung.com/content/UM/201403/20140317165058953/Win8.1_Manual_pol.pdf

Uruchamianie ustawień systemu BIOS 1 Włącz komputer. Natychmiast naciśnij klawisz F2 kilka razy. 2 Po chwili zostanie wyświetlony ekran ustawień systemu BIOS. Opcje ekranu ustawień systemu BIOS mogą się różnić, w zależności od produktu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...