Skocz do zawartości

System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia, ścieżki lub pliku...


Skyliner

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z otwieraniem plików, chciałbym sobie pograć w pewną gierkę ale wyskakuje bład i pisze w nim:

"System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urzadzenia, ściezki lub pliku.
Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień, aby uzyskać dostęp do elementu."

Próbowałem wieloma sposobami, szukałem w wyszukiwarce ale żaden nie działał.

Mam Windows7 64bit.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

League of Legends, GTA San Andreas, Diablo II, orginałów nie mam ale to raczej nie przez to, bo wczesniej działały.

Wejdź kolejno w start/uruchom, a następnie wpisz i uruchom dziennik zdarzeń.

W wyświetlonym oknie najedź na kategorię aplikacje i wyszukaj tam blędu związanego z Leauge Of Legends.

Skopiuj kod błędu i jeśli jest krótki wrzuć go tutaj na forum.

 

P.S Tak na przyszłość nie pisz posta pod postem bo robi się nie potrzebny zamęt.

Odnośnik do komentarza

Wejdź kolejno w start/uruchom, a następnie wpisz i uruchom dziennik zdarzeń.

W wyświetlonym oknie najedź na kategorię aplikacje i wyszukaj tam blędu związanego z Leauge Of Legends.

Skopiuj kod błędu i jeśli jest krótki wrzuć go tutaj na forum.

 

P.S Tak na przyszłość nie pisz posta pod postem bo robi się nie potrzebny zamęt.

Ale co mam wpisać do uruchom?

Odnośnik do komentarza

Już ci odpowiedziałem wcześniej na twoje pytanie.

Wrzuć błędy w jakie są zapisane w dzienniku zdarzeń,a następnie wrzuć na jakiś hosting.

Pozwole się podlaczyc pod wątek, ponieważ mam te sama sytuacje, ale niestety poza wlaczeniem systemu nie jestem w stanie nic zrobić. Wszystkie programy są nieuruchamialne, wlacznie z CMD. Ogólnie wszystko "zdechlo". Wygląda mi to na wirusa, ale nie mam pewności.

Ktoś ma pomyśl co mogę z tym zrobić?

Wstępnie próbuje odpalić Linuxa z CD live i ew zastanawia się nad możliwością przeskanowania wszystkiego jakimś antywirusem on-line.

 

Wybaczcie brak polskich znaków, ale pisze z tabletu, ponieważ tylko to mi pozostalo

Odnośnik do komentarza

Pozwole się podlaczyc pod wątek, ponieważ mam te sama sytuacje, ale niestety poza wlaczeniem systemu nie jestem w stanie nic zrobić. Wszystkie programy są nieuruchamialne, wlacznie z CMD. Ogólnie wszystko "zdechlo". Wygląda mi to na wirusa, ale nie mam pewności.

Ktoś ma pomyśl co mogę z tym zrobić?

Wstępnie próbuje odpalić Linuxa z CD live i ew zastanawia się nad możliwością przeskanowania wszystkiego jakimś antywirusem on-line.

 

Wybaczcie brak polskich znaków, ale pisze z tabletu, ponieważ tylko to mi pozostalo

Jeśłi podejrzewasz infekcję to możesz przeskanować system za pomocą OTLPE:http://traxter-online.net/otlpe-tworzenie-logow-na-niestartujacym-systemie/i wrzuć logi do działu pomocy doraźniej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...