Skocz do zawartości

Bluescreen DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL


kocurek

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie o to mi chodziło :)

Nie musisz kopiować całego raportu bo został już wygenrowany w osobnym pliku.

Wejdź na jakiś hosting np. http://www.zippyshare.com/kliknij przycisk browse i wejdź kolejno w mój Komputer/Dysk lokalny © , a następnie poszukaj pliku raport.html po czym naciśnij na otwórz.

Kiedy zamknie ci się okno przeglądania naciśnij przycisk "Start Upload" i poczekaj do momentu aż wgra się plik.

Po tej czynności wyświetli ci się adres który masz skopiować i wrzucić na forum.

 

P.S Tak na przyszłość proponuję edytować jeden post, a nie dodawać jeden za drugim bo robi się nie potrzebny "śmietnik"

Odnośnik do komentarza

Nie o to mi chodziło :)

Nie musisz kopiować całego raportu bo został już wygenrowany w osobnym pliku.

Wejdź na jakiś hosting np. http://www.zippyshare.com/kliknij przycisk browse i wejdź kolejno w mój Komputer/Dysk lokalny © , a następnie poszukaj pliku raport.html po czym naciśnij na otwórz.

Kiedy zamknie ci się okno przeglądania naciśnij przycisk "Start Upload" i poczekaj do momentu aż wgra się plik.

Po tej czynności wyświetli ci się adres który masz skopiować i wrzucić na forum.

 

P.S Tak na przyszłość proponuję edytować jeden post, a nie dodawać jeden za drugim bo robi się nie potrzebny "śmietnik"

http://www55.zippyshare.com/v/Puxi155f/file.html

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem i co dalej ?

 

nowy raport

http://www72.zippyshare.com/v/uEGFTncN/file.html

Po logu nie widać żeby coś się zmieniło

W takim przypadku wejdź w opcje start/ i wpisz edytuj plan zasilania.

W wyświetlonym oknie wejdź w Zmień zawansowane ustawienia zasilania/ustawienia usb/ustawienie wstrzymania selektywnego USB i ustawienie daj na wyłączone.

Po tej czynności uruchom ponownie komputer.

Odnośnik do komentarza

Po logu nie widać żeby coś się zmieniło

W takim przypadku wejdź w opcje start/ i wpisz edytuj plan zasilania.

W wyświetlonym oknie wejdź w Zmień zawansowane ustawienia zasilania/ustawienia usb/ustawienie wstrzymania selektywnego USB i ustawienie daj na wyłączone.

Po tej czynności uruchom ponownie komputer.

Info systemu

http://www10.zippyshare.com/v/kozXuQpX/file.html

Odnośnik do komentarza

Może to pomoże.

To nic mi nie da :)

Potrzebuje informacji na temat jakie urządzenia mają wpływ na wybudzanie komputera.

Post wyżej podałem komendę jakiej należy użyć.

Żeby było trochę szybciej to wejdź w menadżer urządzeń i rozwiń z drzewa klawiatury.

Wyświetli(ą) ci się Urządzenie klawiatury HID.

Wejdź w właściowości każdej z nich i kliknij w kartę zarządzanie energią.

Odznacz tam opcje Zezwalaj temu urządzeniu na wznawianie pracy komputera i naciśnij ok.

To samo wykonaj dla Myszki i uruchom ponownie komputer.

Odnośnik do komentarza

To nic mi nie da :)

Potrzebuje informacji na temat jakie urządzenia mają wpływ na wybudzanie komputera.

Post wyżej podałem komendę jakiej należy użyć.

Żeby było trochę szybciej to wejdź w menadżer urządzeń i rozwiń z drzewa klawiatury.

Wyświetli(ą) ci się Urządzenie klawiatury HID.

Wejdź w właściowości każdej z nich i wejdź w kartę zarządzanie energią.

Odznacz tam opcje Zezwalaj temu urządzeniu na wznawianie pracy komputera i naciśnij ok.

To samo wykonaj dla Myszki i uruchom ponownie komputer.

Po tej komendzie wyskoczyło to:

 

Gdy dam opcję "uśpij" to teraz monitor przechodzi w stan czuwania, a komputer działa dalej, gdy nacisnę power na obudowie w takim stanie jakim jest komputer gaśnie całkowicie.

post-6650-0-84850000-1449348972_thumb.png

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Włącz oszczędzanie energii dla klawiatury i sprawdź czy przy próbie uśpienia wyskakuje BlueScreen.

Dodatkowo wrzuć na hosting plik *dmp z katalogu C:\Windows\Minidump

Minidump jest pusty

Nie zobaczę nic na ekranie bo jak dam uśpij to monitor gaśnie a komp dalej działa i nie można go przywrócić, dopiero na guziku wyłączam i włączam.

Odnośnik do komentarza

Całkiem możliwe, że masz wyłączoną hibernację.

 

Wejdź kolejno w Start>Panel Sterowania> Opcje Zasilania> i kliknij na opcję Zmień ustawienia planu na obecnie wybranym planie zasilania(poznasz go przy zaznaczonej kropeczce przy planie).

Następnie z listy rozwijaj opcje:Uśpienie>Zezwalaj na stan uśpienia hybrydowego>ustawienie zmień na wyłącz.

Akceptujesz zmiany poprzez naciśnięcie przycisków zastosuj i ok.

Na sam koniec uruchamiasz cmd(z uprawnieniami administratora) i wpisujesz tam komendę powercfg -h on

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...