Skocz do zawartości

Dłuższe uruchamianie systemu i otwieranie katalogów / plików


rasa

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

nie wiem jak zmienić tytuł

 

Pierwszy post > Edytuj > Użyj pełnego edytora> poprawić pole tytułu na problem zasadniczy ... o ile tu jest jakiś problem, bo ten tekst sugeruje raczej niezrozumienie o co chodzi z "fixlist":

 

 

chce sie tylko dowiedzieć które wpisy z frst wkleja sie do fixlist

Nie za bardzo rozumiem ten wątek. Podstawą analizy jest określenie problemu z jakim mam do czynienia i w zależności od tego dobiera się stosowne metody naprawcze. Analiza raportów wymaga potężnej wiedzy o Windows i programach oraz infekcjach, i nie polega ona na tworzeniu "fixlist". Plik "fixlist" to tylko konsekwencja ustalenia co naprawiam i w jaki sposób. Przy jego budowie nie ma żadnej ogólnej "matrycy". Plik "fixlist" może lecz nie musi być podany, wszystko zależy od tego co widać w raportach i z jakim problemem mam do czynienia. Dodam też, że doszło do choroby, głównie notowalnej na polskich portalach, gdzie są robione dziwne pliki Fixlist w ogóle z pominięciem adresowania problemów zasadniczych, często zawierające też niezrozumiałe decyzje. Mnie aż głowa boli od tego w jaki sposób posługują się FRST.

 

Twoja sytuacja jest następująca: Pytam jaki masz problem, bo tu raporty wykazują, że nie mam się czym zajmować.

Odnośnik do komentarza

problem raczej błahy 

te same programy, komp zmieniłem tylko grafike na jakiś szajs ati, prawdopodobnie to jej wina, system uruchamia mi sie dłużej niż wcześniej, ale to bym przebolał, pewnie net freamwork, ale wolno  otwiera katalog czy jakiś program bądź plik, klikam i jest opóźnienie około sekundy

Odnośnik do komentarza

Tytuł tematu zmieniam, temat przenoszę do działu XP.

 

 

te same programy, komp zmieniłem tylko grafike na jakiś szajs ati, prawdopodobnie to jej wina, system uruchamia mi sie dłużej niż wcześniej, ale to bym przebolał, pewnie net freamwork, ale wolno otwiera katalog czy jakiś program bądź plik, klikam i jest opóźnienie około sekundy

Z raportów nic nie wynika konkretnego. Sugestie:

 

1. Sprawdź czy system się szybciej uruchamia na tzw. "czystym rozruchu": KLIK.

 

2. Powielają się błędy usług PDAgent + PDEngine aplikacji PerfectDisk 12.5 Professional, więc być może to jeden z programów do odrzutu.

 

Dziennik System:

=============

Error: (10/28/2015 07:49:21 PM) (Source: Service Control Manager) (EventID: 7026) (User: )

Description: Nie można załadować następujących sterowników startu rozruchowego lub systemowego:

PCIIde

 

Error: (10/28/2015 07:49:02 PM) (Source: 0) (EventID: 1) (User: )

Description: 0xC0000001HarddiskVolume3

 

Error: (10/28/2015 07:47:55 PM) (Source: Service Control Manager) (EventID: 7006) (User: )

Description: Wywołanie ScRegSetValueExW dla Start nie powiodło się i wystąpił następujący błąd:

%%5.

 

Error: (10/27/2015 07:23:21 PM) (Source: Service Control Manager) (EventID: 7034) (User: )

Description: Usługa PDEngine niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 2.

 

Error: (10/27/2015 07:23:20 PM) (Source: Service Control Manager) (EventID: 7034) (User: )

Description: Usługa PDAgent niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 2.

 

Error: (10/27/2015 06:05:28 PM) (Source: Service Control Manager) (EventID: 7034) (User: )

Description: Usługa PDEngine niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1.

 

Error: (10/27/2015 06:05:27 PM) (Source: Service Control Manager) (EventID: 7034) (User: )

Description: Usługa PDAgent niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1.

 

Error: (10/27/2015 05:34:17 PM) (Source: Service Control Manager) (EventID: 7034) (User: )

Description: Usługa PDEngine niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 2.

 

Error: (10/27/2015 05:34:16 PM) (Source: Service Control Manager) (EventID: 7034) (User: )

Description: Usługa PDAgent niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 2.

 

Error: (10/27/2015 05:34:16 PM) (Source: Service Control Manager) (EventID: 7011) (User: )

Description: Limit czasu (30000 milisekund) podczas oczekiwania na odpowiedź transakcji z usługi .

 

3. Instalacja Outpost Firewall Pro 9.0 też może być nie bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...