Skocz do zawartości

Reset Google chrome


KaCek13

Rekomendowane odpowiedzi

2 tygodnie temu zaczał się mój problem, polegał o na tym że gdy w klikłem w zakłada znikała jej ikona. Po czym spytałem się o pomoc na innych forum. Jedyna odpowiedz jaką dostałem to było "Musisz odinstalować i zainstalować ponownie". Niestety to nie pomogło wręcz przeszkodziło, przeglądarka nie chciała się z powrotem zainstalować przez prawie tydzień( wyskakiwał taki błąd: http://scr.hu/2l29/yk1t4) Po czym udało mi się zainstalować jakąś inną wersje z nie orginalnej(chyba) instalki. I w tera wszystko się pogorszyło za każdym razem gdy włanczam google chrome muszę logować się od nowa, a ikonki w ogóle się nie ładują: http://scr.hu/2l29/5vwiy

Też za każdym razem kiedy wyłąncze google chrome i chce włąnczyć ponownie muszę najpierw wyłanczyć proces w menadżerze zadań. Jakieś pomysły co robić?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Te raporty FRST wyglądają bardzo dziwnie, tzn. całkowicie pusta lista zainstalowanych programów (nie widać ani jednej pozycji, mimo że ewidentnie są zainstalowane określone programy), multum sekcji jest pustych, co jest po prostu niemożliwe przy zainstalowanych określonych programach. Np. jest tu ESET, a nie ma ani jednej usługi czy sterownika tego programu. Czy to na pewno raporty FRST nie manipulowane w żaden sposób, nic z nich nie wycinałeś ręcznie? Jeśli to na pewno logi oryginalne, to masz poważny problem ogólny i wymagana byłaby reinstalacja prawie wszystkiego, nie wspominając o tym, że jest niewiadome ile jest jeszcze uszkodzone. Raportujesz, że nie jesteś nawet w stanie nic instalować. Nie jest wykluczone, że skończy się na reinstalacji całego systemu.

 

Co do Google Chrome, to jest zaśmiecone adware. Nie wiem w jaki sposób deinstalowałeś przeglądarkę, ale są wątpliwości czy usuwałeś jej profil z dysku podczas deinstalacji. Z tym że w obliczu powyższej usterki problem Google Chrome jest podrzędny i na razie się nim nie zajmuję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...