Skocz do zawartości

pliki na dysku przenosnym sie... "spowielily"


Kusma

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ciekawy problem, z ktorym nie wiedzialem do jakiego dzialu forum sie udac.

Mianowicie po podlaczeniu dysku przenosnego usb do kina domowego, pliki na dysku sie dosłownie zartobliwie mowiac "sklonowaly".

 

Wyglada to mniej wiecej tak:

 

powielonepliki.jpg

 

kino domowe jest jak sie okazalo zepsute, i poszlo do serwisu. Ale pliki na dysku zostaly.

Nie sa to zadne skroty nie mozna nic usunac, ani wycinac, ale za to mozna skopiowac a nawet wejsc w foldery i normalnie korzystac z plikow...

nie wazne czy wejde w jeden czy w drugi taki sam folder z plikow mozna normalnie korzystac... I mowie to odrazu: pliki fizycznie nie sa skopiowane bo dysk przenosny dalej dysponuje taka samo iloscia wolnej przestrzeni

NIE widze sensu dawac tu jakichkolwiek logow bo to nie wina komputera tylko kina domowego - kazdy podlaczony dysk przenosny do tego kina "tak skonczyl", dysk podlaczony byl do roznych komputerow, wszedzie to samo, jedynie linux widzial wszystko poprawnie...

 

Prosze wiec o pomoc w przywroceniu porzadku na dysku, bo to troche... dziwne; moze jakis program by pomogl to uporzadkowac...

Byc moze to jakis wirusik...

Zaden ze znanych mi wiodacych antywirusow nic nie znalazl...

Prosze o pomoc

 

Dysk to:

Maxtor OneTouch 4

format plikow: ntfs

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

chkdsk myslal ladnych pare godzin ale dalem mu szanse... skonczyl prace

i wszystko wrocilo do normy poza tym ze kilkunastu dokumentow w openoffisie nie da sie otworzyc i pokazuja sie jako kartki zapelnione kodem szesnastkowym...

nie dziala tez pare filmow w divixie ktore dzialaly przed zastosowaniem check diska ale wiekszosc jest sprawna. w sumie mam kopie i nie bede bawil sie w odzyskiwanie wiec temat uwazam za zamkniety,

dzieki. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...