Skocz do zawartości

Zawieszenie się stron podczas ładowania, podwójne kliki myszki


Adux

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od kilku dni mam podejrzenia co do swojego komputera,czy oby na pewno nic mu nie jest.
Czasami podczas ładowania się jakiejś strony,w połowie przestaje się ładowac,tak jakby coś blokowało dalsze ładowanie. Myszka klika podwójnie przy kliknięciu,sprawdzałem na innym komputerze i tego problemu nie ma,podłączałem do innego gniazda i to samo.

Prosiłbym bardzo spojrzeć w logi,i powiedzieć czy nic w systemie złego nie siedzi.

Pozdrawiam

gmer.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Addition.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat przenoszę do właściwego działu Windows. Brak jakichkolwiek oznak infekcji. Z raportów nic kompletnie nie wynika.

 

 

Czasami podczas ładowania się jakiejś strony,w połowie przestaje się ładowac,tak jakby coś blokowało dalsze ładowanie.

Czy problem po stronie dostawcy został wykluczony?

 

 

Myszka klika podwójnie przy kliknięciu,sprawdzałem na innym komputerze i tego problemu nie ma,podłączałem do innego gniazda i to samo.

Widzę na dysku FixMouseLMB.exe, czyli Left Mouse Button Fix, o którym wspominałam w innym temacie. Mam rozumieć, że jeśli program jest uruchomiony, podwójne kliki i tak się wykonują?

 

Myszka chodzi na sterownikach Microsoftu czy producenta zewnętrznego? Czy próbowałeś zmienić sterowniki? Na razie przychodzi mi do głowy diagnostyka w tym artykule (z pominięciem tego co już próbowałeś): KB266738.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...