Skocz do zawartości

Google Chrome nie odtwarza filmików


zwirek2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jak w temacie Google Chrome Wersja 45.0.2454.101 m ,nie odtwarza filmików (wiadomości) na stronie tvn24.pl ,czasami reklame odtworzy a po reklamie pisze  w okienku materiał niedostępny ,na innych stronach tj. youtube ,czy onet i wp filmiki odtwarzają się ,dodam że na innej przeglądarce operze działa wszystko bez zastrzeżeń ,może ktoś ma jakiś pomysł

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

wszystko jasne ,wychodzi na to że trzeba przeglądarkę zmienić ,tylko na jaką bo OPERA to strasznie mi muli w Firefoxie znów wtyczka Javy nie działa co się dzieje co to za zmiany haker jak będzie chciał się dostać to i tak zrobi swoje pomimo tych zabezpieczeń nie wiem może się mylę, ale głupie to dla mnie jest.

 

Z jakich przeglądarek korzystacie żeby wszystko w jednej działało ,bo to chore żeby z kilku korzystać ,chrome pięknie śmigało ,

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Witam ,odświeżam temat mam pytanie nadal odnośnie Javy bo nie działa mi tym razem w operze wersja Opery 34.0.2036.25 ,wersja Javy 8 Update 66 ,system Windows 7 32 bit ,do jakiegoś czasu działało wszystko okej ale chyba coś się zaktualizowało i teraz nie działa,a przesiadłem się na Opere ze względu że na niej działało a teraz znów muszę przeprosić Firefoxa gdy potrzebuję Javy np. do robienia przelewów bankowych bo bank działa pod Javą czy tam wymaga Javy ,czyli reasumując mam Chrome w nim nie działa ,Opera też nie działa jedynie tylko Firefox jeśli chodzi o Javę macie jakieś pomysły żeby Java działała w Operze czy też już nie obsługuje bo wtyczki mam włączone w ustawieniach antywirus wyłączony do celów sprawdzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...