Skocz do zawartości

DVD-Lab Pro 2.51 tworzenie projektu bez menu


HITMAN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z którym męczę się od dłuższego czasu i niestety brak efektu zadowalającego aby samodzielnie móc rozwiązać takowy problem dlatego szukam pomocy tu na forum.


Może ktoś z WAS będzie wstanie mi pomóc.


Chcę stworzyć projekt bez jak dla mnie zbędnego menu.


Umiem zaimportować cały film i dodatkowe ścieżki dźwiękowe które chcę wdrożyć do projektu lecz nie potrafię wyeksportować gotowego projektu bez jak wspomniałem menu.


Nie potrafię niestety uruchomić programu tak aby po włączeniu go pokazało się takie info gdzie jak widać na załączonej fotce jest możliwość wyłączenia przy produkcji projektu właśnie tego menu.


Czy ktoś pracował na tym oprogramowaniu i może mnie pokierować dając wskazówki lub konkretną instrukcję jak mam tego dokonać aby efekt końcowy był dla mnie zadowalający, hmmm.....icon_pytajnik.GIF?


Mnie interesuje aby po włączeniu programu uruchomiła się opcja ta na załączonej fotce gdzie jest możliwość wówczas samemu zaznaczenia opcji o numerze 3 i zaczęcia projektu bez właśnie zbędnego jak dla mnie menu do filmu w nim.


Pozdrawiam i liczę na pomoc.


 


 


post-9385-0-98960000-1443346237_thumb.jpg


Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witaj, dzięki za szybką reakcję i oczywiście bardzo chętnie przyjmę pomoc.

Ja po prostu gdy uruchamiam program klikając w ikonę na pulpicie to uruchamia się mi program w ten sposób gdzie przedstawiam poniżej dołączając fotki.

Po uruchomieniu pojawia się fotka o numerze 2 a gdy kliknę w i wybiorę opcję tworzenie nowego projektu ukazuje mi się info załączone w fotce o numerze 3.

Dlatego nie mogę znaleźć funkcji aby móc przejść bezpośrednio do wyboru produkcji nowego projektu w programie a chodzi mi o opcję w wyżej opisanym poście.

Gdzie powinno być po włączeniu programu to menu i wówczas mam możliwość tworzenia nowego projektu bez jak dla mnie zbędnego menu.

Gdy wybiorę opcje o nazwie (Simple Movie Only) dołączam fotki jak to u mnie wygląda jak wspomniałem wyżej po uruchomieniu oprogramowania.

To w takim razie czekam na twoją pomoc jak wyżej opisany problem rozwiązać.

 

 

29138309687239982078.jpg

 

 

03017891555367929061.jpg

Odnośnik do komentarza

Nie chcę się tu rozpisywać bo program mam na innym komputerze i nie mam jak sprawdzić jak to u mnie działa. Poza tym - jak wspomniałem - bardzo dawno już go nie używałem = jeszcze coś palnę i w ogóle się pokręci :P Podeślę Ci ten poradnik na PW, zerknąłem na niego i sprawa wygląda dość prosto... Jak nie zabangla to wtedy coś będziemy myśleć dalej :-)

 

EDYCJA: Hmm... jak się wysyła tutaj coś na priv?...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...