Skocz do zawartości

Wykrzykniki przy wszystkich kartach sieciowych - Windows 7


Poczatkujacy1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
System Windows 7 64bit z SP1. W menadżerze urządzeń pojawiły się przy wszystkich kartach sieciowych żółte wykrzykniki. Żadna karta nie działa, a w połączeniach sieciowych brak poszczególnych ikon do kart.

Mało prawdopodobne żeby to była infekcja. Komputer chroniony jest przez oryginalnego Kaspersky Internet Security. Dodatkowo przeskanowałem Malwarebytes i AdwCleaner. Nic nie znalazły - brak objawów infekcji. Dodatkowo zauważyłem że pojawiły się w Menadżerze urządzeń dodatkowe karty, których wcześniej chyba nie było: karty Minport WAN i Teredo Tunneling Pseudo-Interface.

Odinstalowałem sterowniki i zainstalowałem ponownie zarówno dla karty sieciowej przewodowej zintegrowanej z płytą jak i bezprzewodowej TP-Link. Wykrzykniki w menadżerze urządzeń zniknęły, ikony się pojawiły w połączeniach sieciowych dla tych kart, ale nadal nie chcą się poprawnie łączyć. Przy opcji diagnozuj połączenie pojawia się komunikat jak na obrazku (załącznik).

 

Proszę o pomoc w naprawie połączeń sieciowych, ewentualnie jakieś podpowiedzi.

 

post-9983-0-93590000-1443094915_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Miałem identyczny problem lecz z mniejszą ilością kart.

Naczytałem się o :Teredo Tunneling Pseudo-Interface (dalej nie za bardzo wiem co to jest) lecz wydaje się mi iż przed aktualizacją tego nie miałem.

Po różnych poradach które nic nie dawały przywróciłem system do najbliższego punktu przywracania i wszystko wróciło do porządku.

Możesz zrobić tak jak ja lub poczekać na mądrzejsze podpowiedzi.

Wytłumaczy ktoś "łopatologicznie"  co to jest : Teredo Tunneling Pseudo-Interface

 

Edyta.

To znalazłem przed chwilą , może Ci pomoże :

 

Poczytaj to : https://www.fixitpc.pl/topic/23821-teredo-tunneling-pseudo-interfacedwie-karty-sieciowe/

Jest tam również odpowiedź na moje pytanie o Terendo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...