Skocz do zawartości

zakup pamięci RAM


dontpanic

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam laptopa lenovo i ma już z 4 lub 5 lat. standardowo ma zamontowane 2 x 2 GB RAM DDR3. (i ma tylko dwa sloty). chce dokupić. z tego co wiem max wejdzie mu 8 GB RAM (win 7 64 bit). i teraz pytanie, jakie parametry kości pamięci szukać. bo chce kupić dedykowane do mojego laptopa i nie chce potem problemów. czy się kierować, które parametry są najważniejsze żeby kasy w błoto nie wywalić ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

p.s. nie mam żadnego konta dolarowego, żeby kupować inaczej niż w złotówkach :(

Ależ ja cię nie zachęcam, żebyś kupował przez stronę producenta (zwłaszcza, że cena nie jest atrakcyjna). Po prostu link miał służyć prezentacji parametrów pamięci. Ze względu na regulamin forum nie wrzuca się tu linków np. do aukcji, bo szybko się dezaktualizują. Użyj wyszukiwarki np. KLIK

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Może temat trochę stary ale kupiłeś kości "Low Voltage" z napięciem 1,35, a takie to raczej od 2/3 gen (i to nie zawsze) "core i" się daje, powinieneś szukać z standardowym napięciem 1,5V. Szukaj pierwszych lepszych DDR3 RAM 1333MHz, ew 1600mhz, więcej nie ma sensu bo to 1 gen i za bardzo nie zawojujesz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...