Skocz do zawartości

Jak mogę stać się legalny w takiej sytuacji?


XeRoX

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, gdy zakupiłem laptopa był na nim zainstalowany już Windows 7 Professional (64bit), klucz do niego jest na naklejce z tyłu lapka. Niestety musiałem przeinstalować laptopa, wszystko git, klucz wpisałem. Niestety przez pomyłkę zainstalowałem angielską wersję Windowsa, a przy wersji Professional nie da się zainstalować dodatkowych języków. Zrobiłem więc upgrade do Ultimate, a jako klucz użyłem jakiś tam znaleziony w internetcie. Mam język polski jednak od jakiegoś czasu mam komunikaty że mój system jest nielegalny :/

Czy mogę bez utraty plików wrócić do wersji Professional (do której mam klucz) czy muszę przeinstalować system?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Heh. :D Namieszałeś. Nie chcę autorytatywnie odpowiedzieć na finałowe pytanie, ale wydaje mi się, że musisz przeinstalować. A na przyszłość, jest takie narzędzie dla Visty, nazywa się Vistalizator, które pozwala wgrywać dodatkowe języki na "zbyt niskich" wersjach Windowsa. Dla Sevena też jakaś jego wersja była, aczkolwiek musisz poszukać. Użyłem tej metody ostatnio, serwisując laptop znajomego i zadziałało jak żyleta ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...