Skocz do zawartości

Crash przeglądarki na starcie. Nie znaleziono punktu wejścia procedury GetThreadId w KERNEL32.dll


PierreNik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

dzisiaj, gdy próbuję uruchomić swoją przeglądarkę Spark Baidu Browser zaczął mi wyskakiwać komunikat taki jak na załączonym obrazku, o treści:

 

Baidu Browser: Spark.exe - nie znaleziono punktu wejścia
Nie znaleziono punktu wejścia procedury GetThreadId w bibliotece KERNEL32.dll

 

Błąd pojawił się znikąd. Przeglądarka wcześniej działała długo bez zarzutu. Jedyne co się zmieniło to ubyło miejsce na dysku i było tylko 250 mb wolnego na partycji dysku, na której zapisywałem ściągane poprzez tę przeglądarkę pliki (ale sam program był na innym dysku, gdzie jest dużo miejsca). Może to ma jakiś związek. Wszystkie inne programy działają. Błąd pojawia się wiele razy (tyle ile przeglądarka włącza procesów Spark.exe w systemie, czyli 5-6). Być może ma to związek z jakimś nienaturalnym jej zamknięciem. Skanowałem system programem AdwCleaner. Wszystko czyściutko. Baidu Browser to przeglądarka na silniku Chromium. Pozostałe przeglądarki: Firefox i Chrome działają bez zarzutu. Restart komputera nic nie daje. Próba samonaprawy przez Baidu nic nie daje. Reinstalacja Baidu Browser również nic nie dała.

 

Jakie logi powinienem zamieścić, by można było mi pomóc w tym problemie?

 

Znalazłem kogoś z podobnym problemem: https://community.leapmotion.com/t/windows-xp-and-getthreadid/3131

Tam problem został rozwiązany przez łatkę dla programu, który crashował. Wychodzi więc chyba na to, że XP powoli się deaktualizuje i jeśli Baidu nie otrzyma łatki to mogę już się z nim pożegnać :)

post-3488-0-79040000-1439930069_thumb.png

AdwCleanerC2.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...