Skocz do zawartości

Humor


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

No to lecimy...

Chyba będę musiał pisać posty pod postem, gdyż przy zaprezentowaniu wszystkiego w jednym przekroczyłbym chyba wszystkie limity na liczbę emotek, cytatów itd. :P

 

1. Fragment pewnego tematu z pewnego forum:

Osoba A - Co mnie zastanawia, to fakt, że zdarzają się dni gdzie PC nie wydaje z siebie tego dźwięku, jak również dni gdzie staje się to nieznośne - jak teraz.

Osoba B - to jeszcze musi sie zdarzyc dzien, w ktorym padniesz na kolana i otworzysz bude... B)

Osoba A - Żebym w niedzielę musiał klękać na kolana przed kupą żelastwa i nasłuchiwać co tam tyka...

Osoba C -

Żebym w niedzielę musiał klękać na kolana przed kupą żelastwa i nasłuchiwać co tam tyka...
Poczekaj do poniedziałku :P

2. Drugi z tematu z pytaniem o polecane sztuki walki z literówką w nazwie jednej z nich:

kit boksing

Ta będzie zdecydowanie najlepsza dla ciebie -> wciskanie kitu na temat boksu i nie wymaga zbytniego wysiłku fizycznego :P

 

 

3. jak przyśpieszyć modem? mam 1giga

 

 

4.

sterami

Żaden komputer nie posiada sterów. To nie statek

wirow

Żaden komputer nie posiada wirów. To nie rzeka.

 

 

Pisz po polsku.

Odnośnik do komentarza

5. Oto pewna wypowiedź (a właściwie opowieść) na ankietę pod tytułem "Ile czasu spędzasz przed komputerem":

Mój kumpel siedział 80h bez przerwy i snu, potem jeszcze poszedł do szkoły, odfajkował lekcje przyszedł do domu i znowu komp :D :D :D . Moja koleżanka siedzi 50h bez przerwy, ale uważam, że jest spoko. Ja też jestem ostry nolife, no może nieostry, na lekcjach cały czas z telefonem i netem, na przerwach to samo, wracam do domu to komp, często nie chce mi się iść do WC, to sikam do butelki i potem wylewam przez okno, a raz mi się nie chciało, bo zimno to wylałem do kwiatka + napoje energetyzujące, potem zasypiam na podłodze, bo nie zdążę dojść do łóżka i tak śpię, kuweta kota zaśmierdła w domu, bo nie było czasu na sprzątanie :D :D :D . Mój kumpel to tak długo siedzi, że pies na balkonie sra i szcza, a potem łopatą zrzuca na dół, raz mi zrzucił prawie na plecak! Trzeci mój kumpel siedział cały TYDZIEŃ z małymi przerwami przed WoW'em, biurko całe w coli i jakiś pozostałościach po jedzeniu + spuchnięta twarz, nawet nie robił przerw na WC, bo chodził z laptopem do kibla XD, jedyne przerwy to małe odsypianie, jakieś 1-2h na dobę :) . Spróbuje ktoś to przebić?
Tragedia...wacko.gif

 

6.

Osoba A

witam

 

posiadam program quicksys disk defrag i gdy analizowałem nim dysk systemowy nie pokazał części zablokowanej czyli systemu ,o co tu chodzi confused.gifconfused.gifblink.gif to ja nie mam systemu !! :P

pomocy !!

 

Osoba B

Wychodzi na to, że masz NieSystem, nieraz takie przypadki się zdarzają.

 

Osoba A

to co w końcu confused.gif mam zrobić,

zignorować to i defragmentowaćconfused.gif

 

Osoba C

w przypadku gdy masz NS(od skrótu niesystem) i żeby odblokować zablokowaną część dysku należy(zastosować terapie szokową ) go odłączyć i włożyć na 10 min do zamrażarki. Po tym spróbuj zdefragmentować , myślę ze powinno pomóc :]

Jakby co autor tematu ma 10 lat.

 

7. Szczyt nieporadności:

Witam poszukuję pilota do cyfrowego polsatu mini dekoder gdZies jest w moim pokoju ale nie wiem gdzie
Pytanie zadane na forum komputerowym, w dziale "Poszukuję oprogramowania"...blink.gif

 

8.

Umię trochę język c++ ale nie wiem do czego on służy :(
Odnośnik do komentarza

Pewnego dnia pewien user na pewnym forum napisał taką oto wypowiedź pół-żartem, pół-serio:

odkurzylem kompa posmarowałem kremem nivea proca i jest ok :D

Kilkadziesiąt dni później napisał taki o to kwiatek w swoim temacie "Komputer się wyłącza":

tez tak myślę ze 80 to za dużo a pasta niedawno wymieniana (na krem nivea) góra pól roku temu, obroty wiatraczka nie wiem jak się zwiększa

Odpowiedź znawcy jest oczywista:

Zasilacz do kosza. KREM NIVEA, CO PROSZE?! to jakaś prowokacja?
Odnośnik do komentarza

Nie wiem dlaczego to jest śmieszne z tym kremem nivea czy jakimkolwiek innym kremem, sam używałem gdy pod ręką nic nie było. Owszem nie można tego trzymać pół roku ale kilka tygodni na pewno da radę, temperatury też specjalnie nie odbiegały od tych z zastosowaniem past termoprzewodzących. Widać "znawca" jest jeszcze młody i o wielu wybiegach nie słyszał, ale czy w takim razie można go nazwać znawcą? Chyba nie. Tym samym cytowana sytuacja jest nie śmieszna :P

Edytowane przez marekW
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
komputer może się resetować ponieważ mogą występować problemy które mogą uszkodzić system, jest to reakcja występujące przeważnie we wszystkich kompach,zeskanuj kumputer w poszukiwaniu błedów, jesli wszystko dobrze nie potrafię pomóc...
rolleyes.gif

 

Czy wymiana RAMu, akumulatora komputerowego i oleju w procesorze jest trudna?

Czy jak wymienię akumulator to muszę zwiększyć kręcenie się wiatraków?

 

Nie mam zdjęcia ale to jest czarne, ma dużo, dużo nóżek i pisze na tym takimi małymi literkami "Intel P45" i jak teraz właczam komputer to mi pisze na telewizorze, że cos tam "BIOS FAILED" czy cos podobnego. No to pytam czy to może bios wypadł? I gdzie to wsadzić spowrotem. Mam w komputerze takie otworki kwadratowe co pisze na nich USB ale jak tam chciałem wepchać to śrubowkretem to nie chciało wleśc i sie te nózki pogieły. A do środka to sie boje zagładać bo z tyłu jest taka nalepka z piorunem i trupia czaszką to nie wiem co to znaczy ale sie boje tam grzebać. Jak raz grzebałem w żelazku a tam też była taka nalepka to jak mnie urąbała w paluchy to az strach pomysleć. Poza tym w tym pudełku to znaczy komputerze to jak sie go właczy do kontaktu to tak szymi i tym bardzej sie boję. Kolega mówił że tam w środku jest wiatrak i dlategi tak szumi. Ale poco wiatrak w komputerze to nie wiem. Powiedzcie tylko jak to wszadzić bez rozkrecania pudełka.

 

XP zżera mnóstwo procesora i to szajs. Wracam na 98.

 

Kiedyś wyłączył mi się jakimś cudem wiatraczek na karcie graficznej, karta się przegrzała i sru... myślałem że spaliłem GPU, ale od razu umyłem w zimnej wodzie (a pies trącał, że nie destylowanej) i zostawiłem na 48h w najróżniejszych pozycjach, obsypując ryżem (higroskopijny) etc.
Odnośnik do komentarza

Klient: Chcemy użyć JakąśDziwnąCzcionkę na naszej stronie.

 

Ja: To niemożliwe. To nie jest popularna czcionka webowa.

 

Klient: Nie ma rzeczy niemożliwych! Wszystko jest kwestią czasu i pieniędzy!

 

Ja: Musiałbym objechać świat i zainstalować czcionkę na wszystkich komputerach podpiętych do internetu, jeśli w ogóle dostałby Pan prawa do jej wykorzystania...

 

Klient: No i o taką odpowiedź mi chodziło! Wyrobimy się w miesiąc?

 

-----------------------------------------------------------------------------

 

"Może Pan zrobić, żeby strona przyjmowała maile tylko od wielkich korporacji?"

 

-----------------------------------------------------------------------------

 

Nie będę tego dalej kopiował, więcej na Piekielni.pl :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Emalia od mick@searchxxxxxxx.pl - dzisiaj 18:11

 

Temat: Kasting na moderatorów forum www.searchxxxxxxx.pl - sprostowanie ( Internet & Windows & Hardware FORUM Ë™20Searchengines.pl )

 

Witamy,

 

Z racji, że pojawiły się drobne problemy ze skrzynką pocztową

(rekrutacja.forum@gmail.com), na którą należało przesyłać swoje zgłoszenia do

moderowania forum, prosimy o nadsyłania zgłoszeń bezpośrednio do użytkownika Moonshield.

Osoby, które wysłały swoje zgłoszenia na stary e-mail prosimy o wysłanie ich po raz drugi (do użytkownika Moonshield).

Pozdrawiamy i przepraszamy za kłopot,

 

Ekipa SE

 

Celowo cytuję w dziale Humor. I oczywiscie niczego nie wysyłałem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...