Skocz do zawartości

Problem z kontem administratora


Jagla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Moja siostra kupiła ostatnio nowego laptopa z oryginalnym windowsem 7 home premium i ma z nim problem ponieważ nie ma uprawnien administratora itd Wczoraj brat próbował coś z tym zrobić i spowodował, że konto administratora jest już widoczne i można się na to konto zalogować jednak uprawnień jak nie było tak nie ma np nie można wrzucić żadnych plików do jednego folderu na dysku D bo odmawia dostępu (inne foldery oznaczone kłódką działają normalnie). Próbowałem przywrócić system za pomocą specjalnego przycisku na laptopie, ale jak wybrałem opcje system recovery to laptop po prostu normalnie się włączył i nic się nie stało. Do komputera była dołączona płytka (nośnik odzyskiwania systemu windows) ale jeszcze nie próbowałem nic z tym robić (nie ma ryzyka utraty gwarancji przy samodzielnej próbie przywracania systemu itd?). Da się coś z tym zrobić tak żeby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji ? Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...