Skocz do zawartości

monitor przechodzi w tryb oszczedny


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, moze bedzie w stanie mi cos doradzic, bo ja nie pojmuje tego. Otoz komp chodzil ladnie, pieknie az od pewnego dnia monitor sie zaczal wylaczac

(przechodzi w tryb oszczedny). Juz myslalem ze to wlasnie problem z monitorem, ale podlaczylem wtedy karte graficzna z kompa rodzicow (jakis GF 2MX) i

sie okazuje ze na niej jest wszystko ok. A z kolei ta moja karta (GF 5200) w tamtym kompie rowniez dziala!! Na obu kompach te same sterowniki do grafy i

nie czaje czemu nagle na moim kompie nie dziala ta jedna karta? Na obu kompach system winxp pro sp3. Moj monitor to LG196WTQ, a u starszych jakis

stary CRT ViewSonic. Moj zasilacz z kolei slaby bo FEEL ATX350W, a u starszych jakis dobry fortron ale juz nie pamietam modelu. Ale te 2 karty sa podobne

w sumie i chyba to nie wina zasilacza, jesli na tamtej karcie jest ok. Zalezy mi w sumie na tamtej karcie bo ona ma rowniez wyjscie DVI i nie musze

przepinac kabli jak chce zagrac na xboxie.

Pozdrawiam i mam nadzieje ze ktos pomoze.

Edytowane przez Tyrol
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Pozostaje Ci sprawdzić co się dzieje jak podłączysz zasilacz rodziców do swojego kompa z zamontowaną swoją kartą. Jeszcze pytanie pomocnicze - masz kartę pasywnie czy aktywnie chłodzoną, a jeśli aktywnie to czy wentylator się obraca, oraz w jakim jest stanie, czy nie za bardzo zabity kurzem radiator pod wentylatorem, jeśli tak to oczyść kartę z kurzu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...