Skocz do zawartości

Klatkowanie filmów online


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Od dłuższego juz czasu mam problem z klatkowaniem filmów online na moim netbooku (MSI U270).

Używam Windows 7 Home Premium 64bit. Najnowsze sterowniki. Kodeków nie mam żadnych, nigdy nic nie istalowałem i działało. Łącze 1Mb/s.

Przy "full screen" jest najgorzej, nieważne czy to Youtube czy portale z filmami online. Widać to najbardziej przy wolnych scenach. Przy podłączeniu do monitora (Dell  P2414H 24') bardziej klatkuje niż na samym netbooku...? Zmiana pikseli tez nic nie daje - 720 > 360.

Kiedyś nie miałem takiego problemu. Mam Chrome i Firefox (zainstalowany Adobe flash player plugin 10 obecnie). Próbowałem kombinować z flashem -zainstalowałem wersję 10 która niby jest najlżejsza, ale widę że nic to nie daje. Próbowałem instalować rozszerzenia do Chrome aby wymusić używanie flasha zamiast html5 - tak samo.

Robiłem ostatnio testy sprzętu na innym forum bo miałem BSODy (nie związane z klatkowaniem) - okazało się, że wtedy Chrome był sprawcą. Testy były wporządku.

Tutaj link jeśli mogę wstawić:


 

Natomiast... po wklejeniu linka z YT do VLC działa beż żadnych ścinek. Filmy na dysku działają mi wporządku, tylko poprzez przeglądarkę mi klatkują. Coś tu musi być z flashem chyba, co myślicie?

 

Jeśli potrzebne są dodatkowe testy to napiszcie.

 

##Krótki film nagrany telefonem z YT (360p/pełny ekran na monitorze) aby przestawić jak to wygląda :

 


//Nie wiem dlaczego podgląd posta wygląda OK a już założony temat jak widać, nieczytelny.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...