Skocz do zawartości

Nie znaleziono punktu wejścia procedury SHGetKnowFolderPath w bibliotece SHELL32.dll


Patrykmale

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na forum,

 

przygotuj log Dependency Walkera (.dwi) oraz zrzut pamięci, zgodnie z opisem: [KLIK].

Pliki spakuj i wrzuć np. na zippyshare.com

 

m.g.

Witam,

Nie potrafię założyć nowego tematu więc się podłączam. Mam problem z uruchomieniem gry. Komunikat "Nie znaleziono punktu wejścia procedury SHGetKnowFolderPath w bibliotece SHELL32.dll". Bardzo proszę o pomoc ponieważ nie mogę nigdzie znaleźć rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam na forum,

aby założyć nowy wątek, wystarczy wejść do odpowiedniego działu (w tym wypadku Windows XP [KLIK]) i kliknąć przycisk 'Napisz nowy temat', który znajduje się tuż nad listą wątków, z prawej strony. Wydzielam zatem do nowego tematu.

Skorzystaj z zacytowanego przez siebie linku i przygotuj odpowiednie pliki: log Dependency Walkera (*.dwi) oraz zrzut pamięci.

m.g.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

mam niestety złe wieści. Faktycznie, problem dotyczy biblioteki F:\Gry\LEGO Jurassic World\steam_api.dll, która linkuje statycznie tytułową funkcję (SHGetKnownFolderPath), niedostępną w bibliotece shell32.dll w Windows XP [KLIK]. Niestety, bez nowszego systemu, lub jakiejś innej wersji biblioteki steam_api.dll, która zachowuje funkcjonalność oraz jest kompatybilna z Windows XP nie obędzie się.

m.g.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...