Skocz do zawartości

[Problem] Jak rozdzielić powiązanie folderów dokumenty i pobrane?


Ripper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie z racji, że zakupiłem sobie dysk SSD wykonałem kilka tweaków zawartych w tym artykule:  http://www.purepc.pl/pamieci_masowe/poradnik_ssd_jak_usprawnic_i_przyspieszyc_prace_dysku_ssd?page=0,6

Po wybraniu folderów docelowych dla folderów: downloads, obrazy, wideo, muzyka oraz dokumenty po pewnym czasie zorientowałem się, że pobierane pliki nie zapisują w folderze docelowym tylko w folderze dokumenty. Problem polega na tym, że system sobie ubzdurał, że folder Pobrane jak i Dokumenty stanowią całość. Przy zmianie lokalizacji te dwa foldery odwołują się do jednego i tego samego punktu docelowego. Przywrócenie domyślnej lokalizacji nie rozwiązuję tego problemu. Wygląda to trochę na dowiązania symboliczne, ale nie jestem tego pewien.

Nie chciałbym robić już n-tej reinstalacji systemu, bo dopiero teraz udało mi się poprawnie zainstalować catalysty do swojego Radeon'a HD4890.

Jeżeli będą potrzebne jakieś dodatkowe informacje proszę pisać.

Z góry dziękuję za pomoc.

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

gmer.txt

post-6121-0-77010000-1434375935_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Zarówno folder/biblioteka pobrane jak i dokumenty prowadzi do tej samej lokalizacji:

D:\Bartłomiej\Pobrane

Sam zmieniałem tą lokalizacje i jedyne co przenosiłem to foldery osobiste. Folder appdata został na swoim miejscu.

w chwili obecnej zmiana lokalizacji obojętnie czy to będzie folder dokumenty lub pobrane to zmienia się również lokalizacja drugiego folderu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...