Skocz do zawartości

Firefox 38.0.5 nie wylogowuje mnie z facebooka po zamknięciu


Rucek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

zaktualizowałem firefoxa do wersji 38 i zauważyłem, że po zamknięciu FF nadal pozostaję zalogowany na facebooku i gmailu... poprzednio tak nie było, znowu coś przekombinowali...

Mam ustawione kasowanie ciasteczek po zamknieciu przegladarki i czyszczenia tego co się da w opcji: ogolne -> prywatność -> czyść historię podczas zamykania, mam do tego wtyczkę better privacy która ma czyścić flash cookies, ogólnie ciasteczka są usuwane po zamknięciu (sprawdzilem) więc coś innego zmodyfikowali w przegladarce. Mam też oczywiście zaznaczone by nie zapamiętywało użytkownika.

 

Pytanie co - gdzie - i jak wyłączyć by po zamknięciu FF wylogowało mnie z tego gdzie jestem zalogowany?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

@Rucek

Rozumiem, że nie używasz automatycznego lgowania na FB i Googlach?...jeśli tak jest, to przecież obydwa serwisy mają normalne polecenie wylogowania...samo zamykanie przeglądarki nie powoduje wylogowania. A może masz zaznaczone w przeglądarce zapamiętywaie haseł?

Poza tym niedawno Google wprowadziło cały nowy panel - nazywa się to Moje Konto - i możliwe, że tam pozmieniały się jakieś domyślne ustawienia.

https://myaccount.google.com/intro?hl=pl

Odnośnik do komentarza

@ichito

Nie, nie mam automatycznego logowania, do tej pory zamkniecie przegladarki ( i procesu ) powodowało - poprzez usunięcie ciasteczek automatyczne wylogowanie z FB i gmaila - teraz nie wylogowuje, Nie - nie mam zaznaczonego zapamietywania haseł :)

Patrzyłem na ustawienia w tym nowym panelu, jak było tak nadal jest, ciasteczka też kasuje normalnie jak kasowało wcześniej.

Facebook nie jest powiązany z kontem googla, są dwa osobne więc to raczej wina firefoxa, w opcjach facebooka też patrzyłem - nie znalazłem nic nowego co mogloby odpowiadać za brak wylogowania po zamknieciu przegladarki. Z tego co pamietam poprzednia wersja firefoxa którą miałem przed aktualizacją to 35 albo 36. Sesje FB musiało wcześniej zapisywać w ciasteczkach bo ich kasowanie/wyłączanie powodowało wylogowanie z FB, teraz coś musieli zmienić bo kasacja ciastek przy wyjściu z przeglądarki nie wylogowuje...

Pytanie tylko co zmienili...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...