Skocz do zawartości

Po infekcji przeglądarek Mysearch


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wczoraj wieczorem chcąc zainstalować gadżet pogodowy portable HTC home, zainstalowałem sobie tego wirusa. Plik nazywał się HTC Home_Apis_3.0621_Portable.7z ikona instalki to taka niebieska płytka z pudełkiem namalowaną jakby stopą PROSZĘ TEGO NIE INSTALOWAĆ !!!. Osobiście wykonałem skan programem SpyHunter którego później nie mogłem odinstalować oraz zastosowałem AdwCleaner potem czyszczenie rejestru Ccleaner po tych operacjach przeglądarki się uwolniły o tego g... ale bardzo proszę jeszcze mimo to o zerknięcie w te logi czy nic tam nie ma.

Dziękuję i pozdrawiam Jarek

Addition.txt

FRST.txt

Gmer.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Cześć


Od SpyHuntera z daleka - to program o bardzo wątpliwej reputacji od wielu lat. Fakt że wszędzie go zalecają wcale nie dodaje mu splendoru...

Poza tym nie jestem fanem czyszczenia rejestru nawet programami takimi jak CCleaner. Sam Microsoft wiele lat temu powiedział co o tym myśli: Microsoft support policy for the use of registry cleaning utilities


Nic tu bardzo znaczącego nie widzę, ale chciałbym się pozbyć odpadków po SpyHunterze.

Otwórz Notatnik i wklej w nim:

CloseProcesses:
CreateRestorePoint:
S3 esgiguard; \??\C:\Program Files (x86)\Enigma Software Group\SpyHunter\esgiguard.sys [X]
C:\Program Files (x86)\Enigma Software Group
U3 fwldykog; \??\C:\Users\Jarek\AppData\Local\Temp\fwldykog.sys [X]
EmptyTemp:


Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.



Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Czekaj cierpliwie, nie przerywaj działania. Gdy Fix ukończy pracę, nastąpi restart systemu. W tym samym katalogu skąd uruchamiano FRST powstanie plik fixlog.txt. Załącz go.



Oprócz tego zajrzyj do folderu C:\AdwCleaner i załącz mi wszystkie raporty o nazwie AdwCleaner[s*].
Odnośnik do komentarza

 

Witam dziękuje za odpowiedź i twój czas, oto wyniki moich wypocin:

Nie załapałem o jakie dokładnie raporty chodzi z tego AdwCleaner więc na wszelki wypadek dodałem wszystkie jakie tam znalazłem

Sorki chyba "Cytuj" powinienem wcisnąć nie "Odpowiedz" bo cała historia się wyświetliła, nie umiem tego edytować przepraszam

AdwCleanerR0.txt

AdwCleanerR1.txt

AdwCleanerS0.txt

Fixlog.txt

Quarantine.txt

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...