Skocz do zawartości

Nowy moderator w dziale Malware


picasso

Rekomendowane odpowiedzi

Ale pamiętajcie też o tym, że jestem administratorem i mam do wykonania i obowiązki, których bezpośrednio nie widać (np. weryfikacja poprawności kopii zapasowej, konserwacje, sprzątanie w panelu, etc.).

Pamiętam. Chodzi jedynie o to abyś napisała, czy będziesz? Kort robi się coraz większy a ograniczenia pozostały. Ja mogę bez problemu głupot narobić. Ale jak wtedy powiedzieć ludziskom, że nie ma Szefowej? Daj im znać,  że wejdziesz jak to możliwe. Proszę.

A z tą administracją forum nie przesadzaj.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
  • 2 tygodnie później...

Wątek przeklejam do bardziej pasującego tematu.

 

Na forum jestem, tylko na razie nie prowadzę pomocy - widać było czym się zajmowałam przez ostatni tydzień, pisanie tutorialu (chcę ożywić ten dział) oraz migracja serwera na inny sprzęt (wymagane były przygotowania z tym związane).

 

A nowy moderator, jeśli się nie zgłosi, zostanie prawdopodobnie usunięty. Nie wywiązał się z żadnej obietnicy, stawiając mnie w dziwnej sytuacji. Wypadków losowych nie mogę kwestionować, ani wymagać określonych rzeczy w układzie nieodpłatnym, ale obecna sytuacja prowadzi donikąd.

Na razie opieka działu pozostaje bez zmian, bo nie mam dodatkowej sprawdzonej pod kątem tej szczególnej tematyki osoby. Chętnie przyjmę każdego kto zda egzamin w jednej ze szkół bloku UNITE - to ma gwarantować jakieś podstawy wyszkolenia w tematyce malware i prowadzeniu tematów tego rodzaju. Obecnie w dziale udziela się jessika. Jak napisałam wcześniej, proponowałam jej formalną opiekę nad działem (zakładając, że będę to pilotować), odmówiła. Skoro proponowałam, to i przymykam oko na nieautoryzowaną działalność.

Odnośnik do komentarza

Przecież to jest bezsensu. Piszesz (admin) by nie ponaglać, ale jak długo można czekać. Pewnie zaraz będzie że to nie pogotowie ale skoro oferujesz pomoc to czyń to lub napisz mi f/off. Pobrania są a pomocy "ani widu ani słychu".

Temat założony 8 czerwca, a więc przez ponad 3 miesięcy nikt nawet nie próbował odpisać!

https://www.fixitpc.pl/topic/27137-bardzo-wolna-praca-przeglądarki-ff/#entry172984

Skandal.

 

(ja wtedy byłam poza zasięgiem internetu, więc to nie moja wina) ;)

zresztą post jest adresowany wyraźnie tylko do Admina

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Zappa



Wszystko pieknie Picasso tylko to nie zmienia faktu ze nie ma Cię na forum. Nawet słowem nie wyjaśniłaś dlaczego.

 
Masz napisane w różnych wątkach: przedtem długotrwałe problemy ze zdrowiem (i już nigdy nie będę w pełni sprawna, do końca życia będę się borykać z pewnymi problemami) i tłumaczenie FRST, ostatni tydzień pisanie tutoriala i przygotowania do przeniesienia serwera na nowy dysk SSD.
 
 
 
jessika
 

Temat założony 8 czerwca, a więc przez ponad 3 miesięcy nikt nawet nie próbował odpisać!

 
Może nikt nie wie jak to rozwiązać. Problem jest spoza infekcji, czyli wg zasad działu jest możliwe udzielenie przez osobę nieautoryzowaną odpowiedzi innej niż instrukcje usuwania infekcji.
 
 

(ja wtedy byłam poza zasięgiem internetu, więc to nie moja wina) ;)

 
Masz ten komfort, że możesz używać takich argumentów.

Odnośnik do komentarza

Masz ten komfort, że możesz używać takich argumentów.

Napisałam to "z przekąsem".

Ale fakt, że gdybym wtedy miała dostęp do internetu, to przynajmniej bym napisała, że nie ma infekcji.

To niczego by nie zmieniło, ale Użytkownik przynajmniej by wiedział, że jego temat nie został przeoczony, i szukał by gdzieś dalej jakiegoś rozwiązania, zamiast się łudzić bezczynnym oczekiwaniem na odpowiedź.

Po prostu zaoszczędził by 3 miesiące czekania.

 

jessi

Odnośnik do komentarza

To już kolejna dyskusja tego typu... Gdzie Picasso, czemu nie pomaga, tematy leżą, ludzie idą szukać pomocy gdzie indziej, bla bla bla... Przecież ludzi jest ogrom, moim zdaniem trzeba po prostu rozpisać rekrutację/dać ogłoszenie gdzie się da i wsio, jestem przekonany, że ktoś z doświadczeniem i chęcią pomocy znajdzie się bardzo szybko by wesprzeć forum. Spróbujmy w końcu załatwić ten problem, jedna osoba przecież nie może ogarniać całego forum, to jest za dużo roboty. Picasso - nie wstydź się, walnij ogłoszenia gdzie się da i tyle :)

Odnośnik do komentarza

Wracając do mojej wypowiedzi:
 

Chętnie przyjmę każdego kto zda egzamin w jednej ze szkół bloku UNITE - to ma gwarantować jakieś podstawy wyszkolenia w tematyce malware i prowadzeniu tematów tego rodzaju.

 
Obecnie pojawił się kandydat spełniający ten warunek. Weryfikacja w toku. Gdy będą konkrety na tak lub nie, jasno się tu wypowiem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...