Skocz do zawartości

Facebook zawiesza firefoxa


Asia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Mam problem z firefoxem. Otóż jak robię coś na fb to co chwile się zawiesza przeglądarka. Zużycie 1 całego procesora na czas zwiechy. Jak facebooka nie ma włączonego w zakładach to Firefox chodzi dobrze. Na Chrome działa wszystko z facebookiem, jednak zmiana przeglądarki niesie ze sobą kopiowanie wszystkich zakładek/wtyczek itd. :/.  Jest ktoś w stanie pomóc ? :)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

U mnie również tak się stało w ostatnim czasie. Nie wiem tylko, czy to problem Firefoxa czy też Adobe Flash Playera (plugin_container.exe). Na razie przeniosłem się na Baidu Browser i tutaj działa to lepiej, ale gdyby była jakaś solucja, jak odmulić Firefoxa (który muli przede wszystkim na Facebooku, gdzie jest od groma samowłączających się filmików) to chętnie bym również to wykonał, dlatego będę obserwował ten wątek :)

Odnośnik do komentarza

Samo włączające filmiki idzie wyłączyć poprzez Setting-> Videos -> Autoplay off

Po wyłączeniu wtyczki "Unseen 0.1" jakby się to odwiesiło jednak wymaga to trochę testów. Dam znać później.

 

Dzięki, skorzystałem z tej opcji. Wcześniej szukałem, ale nie było u mnie w menu Videos / Wideo ;)

 

Sprawdź jeszcze, czy komp z innych powodów nie jest przymulony, np. indeksowanie dysków.

Dzisiaj z ciekawości sprawdziłem i okazało się, że 3 partycje miały zaznaczone indeksowanie, może na skutek CCleanera albo Revo. Po odznaczeniu ogromna ulga.

 

ind.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...