Skocz do zawartości

Komputer zaczął zamulać, problemy ze stabilnością systemu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam od około 3 dni zaobserwowałem na swoim komputerze dziwne zachowanie, zaczął zamulać, długo się włączać itp. Na początku podczas próby włączenia Google Chrome nie było żadnej reakcji, jedynie zauważyłem, że w procesach Chrome odpala się normalnie. Dzisiaj gdy nacisnąłem prawym przyciskiem myszy na pulpicie, komputer zaczął przymulać po czym wyskoczył brak odpowiedzi i "wywaliło" explorer.exe, jednak po około 2 sekundach pasek narzędzi i pulpit pojawiły się ponownie, ale po kolejnym naciśnięciu ppm na pulpit stało się dokładnie to samo. Również dźwięki błędów oraz powiadomień w Windows 8.1 są odtwarzane z opóźnieniem. Obawiam się, że komputer został zainfekowany jakimś wirusem, choć nie wiem czy to ma coś do rzeczy, ale ostatnio zmieniałem antywirusa. Używałem dotychczas ESET'a, zmieniłem go na AVAST'a, ale powróciłem do eseta i można powiedzieć, że wtedy zaczęły się te problemy. Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam :)
Niżej załączam logi z FRST, próbowałem dokonać skanu przy użyciu GMER, jednak po odpaleniu otrzymywałem komunikat, że program przestał działać.

Udało mi się odpalić GMER w trybie awaryjnym, załączyłem log.

 

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

GMER.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...