Skocz do zawartości

Windows 7 x64 - dysk twardy cały czas pracuję


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

Od tygodnia po uruchomieniu systemu dysk twardy cały czas pracuję, a cały system zwalnia, Sprawdzany HD Tune, nie pokazywał bad sectorów, parametr C5? (relocated sectors) na poziomie 0.

 

W samym systemie nic nie było zmieniane ani instalowane. Problem pojawił się nagle. Czasami trwa to 5 minut, a czasami ponad 30 minut. Samo pisanie posta i sprawdzenie przez FRST zajeło mi ponad pół godziny, a w trakcie pisania tego zdania dysk przestał pracować i wszystko wróciło do normy.

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
  • 2 tygodnie później...

Nie posiadam żadnego antywirusa. Korzystałem tylko z MSE ale od razu był po skanie odinstalowywany. Nie mam żadnych dziwnych procesów w tle. Nic nie istalowałem. Wszystko wygląda na normalne ale jednak wciaż dysk po starcie zaczyna czytać. Czasami 2 minuty a czasami 10 minut. Co ciekawe, dysk zaczyna pracować nie po uruchomieniu Windowsa, a po tym jak wykonam jakąś czynność po starcie systemu - np. odpalę internet. W sumie to zawsze jest to pierwsza czynnośc, którą robię.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...