Skocz do zawartości

Błąd Circular Kernel Context Logger


Anonim8

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13 stycznia roku pańskiego 2011 pojawił się w dzienniku zdarzeń następujący zapis:

 

Poziom Data i godzina Źródło Identyfikator zdarzenia Kategoria zadania

Błędy 2011-01-13 22:53:14 Microsoft-Windows-Kernel-EventTracing 2 Sesja Uruchomienie sesji "Circular Kernel Context Logger" nie powiodło się z powodu następującego błędu: 0xC0000035

 

Nieco zdumiony Belfegor, postanowił przesłuchać Google, co wie w tej sprawie. Dowiedział się, że należy zmienić nazwę pliku w katalogu c:\Windows\Panther\setup.etl na setup.old i wykonać ponowne uruchomienie komputera.

Ale nigdzie nie dowiedział się, co powoduje taki zapis.

Jeśli ktoś może udzielić informacji co powoduje błąd - będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W profilach zasilania możesz sobie ustalić reakcję na przycisk wyłącznika, zamknięcie klapy i takie tam.

 

Czasem tylko jak nic nie robię, po kilku minutach wyłacza się monitor (zasypia), klikam i jest obraz. Znaczy się, wybudzam go z uśpienia.

to akurat to jest wygaszanie samego ekranu, no chyba że właśnie w zaawansowanych ustawieniach masz usypianie.

Odnośnik do komentarza

Na aktywnym samym pulpicie klikasz myszką w wolne miejsce. Wciskasz F1 i w polu szukania pomocy dziubiesz Hibernacja. Poczytaj a wszystko będzie Ci wiadome.

Poczytałem - dobrze myśle. Komputer chodzi stale na zasilaniu. Nie musze korzystać z hibernacji. Jeśli to może być przyczyną zapisu w dzienniku, całkiem mozliwe że ja jestem powodem. Czasem odłącze zasilanie na noc.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...