Skocz do zawartości

Problem z namolnym skrótem klawiszowym


Rekomendowane odpowiedzi

Od 3 dni walczę z brakiem możliwości wpisania litery "ą" (przez co będzie ten tekst mało czytelny miejscami). Po naciśnięciu kombinacji klawiszy odpowiadającą za ta literę uruchamia się przeglądarka (domyślnie ustawiona- ale nie ma znaczenia która, Firefox, IE, Chrome, wszędzie to samo) i ładuje się ta strona:https://www.dropbox.com/s/zgchcn86ujcmmm0/Screen%201.PNG?dl=0

Czym to jest? Z tego co udało mi się dowiedzieć to nic innego jak adware. Problem polega na tym, że  Panda Cloud, Malwarebytes, Junk Removal Tool nic nie wykazują :/ Adwcleaner coś tam usunął ale nic to nie dało (log z tego w załączniku). Przywracanie systemu działa, do jego ponownego uruchomienia. Najgorsze jest to, że nie wiem kiedy konkretnie mi się to zainstalowało po cichu. Żadnych oznaczeń, pasków, ikon nic. Log z Gmer'a dorzucę później (lub jutro zależy czy zdążę). Generalnie komputer działa jak zwykle, po za tym dziwnym zjawiskiem.

Edit: Log z GMER'a już jest

Edit2:Problem występuje tylko na tym 1 koncie

Addition.txt

AdwCleanerR1.txt

Autoruns.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

GMER.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...