Skocz do zawartości

Najlepsze piwko


Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku lat nie podchodzą mi praktycznie żadne browary. Nie wiem czy smak mi się zmienił, czy po prostu piwa są coraz bardziej badziewne. Kiedyś dało się pić Dębowe, potem się zepsuło. Tak samo z Pilsnerem Urquellem. O Lechach itp. syfach nie wspomnę. Piwo jest mało piwne i jakieś takie szczynowate...W zasadzie na chwilę obecną piję Carlsberga i Heinekena i czasem Ciechana. Zna ktoś dobre piwka?

 

na to dreczace Ciebie pytanie mam odpowiedz z pytaniami ;)

 

1. Czy lubisz Smak Gruszki ?

2. Czy lubisz piwko ?

3. Czy lubisz piwko 7%

4. A Wiesz skąd to wszystko pochodzi?

ODPOWIEDZ:

 

ad1. Kopparberg

ad2. Kopparberg

ad3. Kopparberg ver. 7%

ad4. Google lub sklepy SystemBolaget w szwecji, dani, norwegii a i chyba finlandii :)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Od kilku lat nie podchodzą mi praktycznie żadne browary. Nie wiem czy smak mi się zmienił, czy po prostu piwa są coraz bardziej badziewne. Kiedyś dało się pić Dębowe, potem się zepsuło. Tak samo z Pilsnerem Urquellem. O Lechach itp. syfach nie wspomnę. Piwo jest mało piwne i jakieś takie szczynowate...W zasadzie na chwilę obecną piję Carlsberga i Heinekena i czasem Ciechana. Zna ktoś dobre piwka?

 

Chyba 99%prezentowanych tu przez kolegów piw to koncerniaki produkowane metodą''na ilość''nie na jakość. Proces produkcij normalnego piwa trwa od 3 tygodni do 2 miesięcy a koncerny potrafią zrobić piwo w trzy dni :confused:

Stosujądo tego przyspieszacze procesu fermętacji, dobarwiacze czy substancje smakowe. <_<

Proponuje spróbować piwa z polskich browarów regionalnych, jeszcze kilka takich zostało.

Ja preferuję browar Konstancin i piwa Mazowieckie, Dawne, Starodawne :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Chyba 99%prezentowanych tu przez kolegów piw to koncerniaki produkowane metodą''na ilość''nie na jakość. Proces produkcij normalnego piwa trwa od 3 tygodni do 2 miesięcy a koncerny potrafią zrobić piwo w trzy dni :confused:

Stosujądo tego przyspieszacze procesu fermętacji, dobarwiacze czy substancje smakowe. <_<

Proponuje spróbować piwa z polskich browarów regionalnych, jeszcze kilka takich zostało.

Ja preferuję browar Konstancin i piwa Mazowieckie, Dawne, Starodawne :thumbsup:

 

slaw, rzuć okiem na to, co podałem na poprzedniej stronie - "smocze" piwa biją na łeb wszystkie te koncerniaki, są z niszowego browaru i ich produkcja jest tradycyjna, bez ulepszaczy.

 

Mikouaj, a skąd wiesz o złotym lechu?? :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Od czasu do czasu zafunduję sobie piwo z Browaru Leżajsk - Leżajsk Pełne albo Tatrę Pils.

Inne sporadycznie i okazjonalnie ( no chyba, że można załapać się gdzieś na "krzywego r..." :) ).

Z nostalgią wspominam czasy świetności Browaru Zwierzyniec który produkował takie piwa jak Kryształ

czy Perła ale już tego browaru nie ma. Kryształ był chyba najlepszym piwem za czasu PRL-u. Spędzając

wakacje na Roztoczu do tej pory pamiętam błogi,leniwie płynący czas pod wiejskim sklepem "SCh" a ja

siedziałem sobie na trawce i sączyłem beczkowego browarka prosto z kija. Ehh - łza kręci się w oku.

 

 

a proszę cię bardzo

post-116-12768859720933_thumb.jpg

post-116-1276885986651_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Ostatnimi czasy spożywam Włoskie Peroni i taka odskocznia to Holenderkie Bavaria lub 3 horses .Ale wczoraj wieczorem odwiedziłem pewną nowo otworzoną knajpkę i z nalewaka podano mi piwko Carlsberg .Nie da się opowiedzieć tego uczucia.Wiem że to z butelki też jest fajne ale tooooooo co piłem......

mmmhhha. Chyba będę zmuszony wziąść rozwód .PYCHA!!!!!

post-1028-0-03486300-1297179609_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...