Skocz do zawartości

"Brak dalszych plików" - niemożność pobrania plików z sieci oraz zapisania plików open office


duchimrok

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie nie mogę ani pobrać żadnego programu z sieci( chciałem gg i skypa) ani zapisać ukończonego pliku w open office. Problem pojawił się no dziś go zauważyłem. Ostatnio troche się działo na kompie, nowsze wersje javy i adobe flasha pobrałem stare odinstalowałem. Comodo internet security antywir ale do konkretnego czyszczenia używam spyhuntera ale później go odinstalowywuje zawsze. Comodo niedawno był instalowany mam też kasperskego na dysku ale tylko instalator. Pomóżcie. System Windows 7 32 bity laptop asus

 

Ostatni skan spyhunterem pare dni temu wykryło sporo zainfekowanych ciasteczek i jednego wirusa 1clickmoviedownloader wykasowany ręcznie z rejestru windowsa ponowne skanowanie nie wykryło go w systemie. Poskanuje jeszcze raz spyhunterem i dam znać

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli nikt jeszcze nie odpisał, proszę używaj opcję Edytuj, by uzupełnić post, zamiast pisać post pod postem. Sklejam. Nie dostarczyłeś żadnych precyzyjnych danych - zasady działu np. mówią o tym, by dostarczyć raporty z FRST umożliwiające orientację co jest w systemie.

 

 

jak w temacie nie mogę ani pobrać żadnego programu z sieci( chciałem gg i skypa) ani zapisać ukończonego pliku w open office.

Przypuszczalna przyczyna to COMODO. Był podobny temat na forum. Nie dostarczyłeś raportów FRST, na razie tylko tyle mogę powiedzieć.

 

 

do konkretnego czyszczenia używam spyhuntera ale później go odinstalowywuje zawsze

SpyHunter to naciągacz i wątpliwy program z czarnej listy! Deinstalacja permanentna! Nie ponawiaj prób jego instalacji, by "czyścić". Godny zaufania skaner to Malwarebytes Anti-Malware (dostępna wersja darmowa).

 

 

Ostatni skan spyhunterem pare dni temu wykryło sporo zainfekowanych ciasteczek i jednego wirusa 1clickmoviedownloader wykasowany ręcznie z rejestru

1clickmoviedownloader to nie wirus tylko adware/PUP. Oczywiście przy założeniu, że SpyHunter nie pokazał fałszywych wyników.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...