Skocz do zawartości

Czy używanie MCShield ma sens?


Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu, na pewnym forum, przeczytałam temat dotyczący MCShield. Pomyślałam, że warto go zainstalować, bo ma zapobiegać infekcjom z pendrive, a jeden z moich nośników czasem bywa podłączany do obcych komputerów.

 

Zresztą doszłam do wniosku, że lepiej użyć tego programu, czyli zapobiec infekcji, niż użyć jednego programu, nie pamiętam jego nazwy, który w czasie dezynfekcji usuwa całą muzykę z komputera.

 

On mi w ogóle nie przeszkadza, działa sobie w tle, nie obciąża zanadto procesora i z rzadka się aktualizuje, jednak jestem ciekawa, czy używanie tego softu ma sens?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W zasadzie uważam, że używanie tego programu, czyli MCShield ma sens, bo lepiej jest zapobiegać niż leczyć... Nie obciąża systemu i działa sobie w tle, rzadko się aktualizując. Jego wadą jest to, że jak ma się więcej niż jedno konto, to na obu trzeba go tak ustawić, aby uruchamiał się czasie włączania komputera.

 

Oto jego strona domowa: http://www.mcshield.net

 

Tamten soft, którego mam nadzieję, że nigdy nie użyję to USBfix. O ile się nie mylę, on ma tendencję do usuwania całej muzy, chyba do kosza, a ja mam sporo legalnej muzyki i nie chciałabym jej stracić... 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...