Skocz do zawartości

Bzdura, czy ukryta prawda? c.d. sprawy z SE


Rekomendowane odpowiedzi

To, że ktoś ma rangę nie znaczy, że nie ma uprawnień, można mieć rangę zbanowany, a uprawnienia mieć globanlnego administratora ;) Nie znam sytuacji tamtego forum, za to znam analogiczne, coraz częściej jest tak, że to z pasji zamienia się w dochodowy interes, tak działa większość portali/forum, po części z chytrości, a po części, że trzeba zarobić na pomoc techniczną, serwery, czy trzeba opłacać administrację. Wszystko brnie w tą stronę. Nic nie jest za darmo. Nie zdziwłbym się, gdyby za N-czasu, gdy forum się ustabilizuje i wyrobi opinię, znalazłby się ktoś z zamiarem wykupienia go w celach zarobkowych. Takie są realia i prawa rynku, nikt nie płacze nad paroma userami, bo na ich miejsce przyjdą nowi, jeśli liczy się kasa to liczy się ilość, nie jakość userów ;)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ja się ustosunkuję tylko do tego:

 

Szczytem wszystkiego było majstrowanie Picasso na nieaktywnym koncie administratorskim.

 

Nie ja korzystałam z nieaktywnego konta administratorskiego i myślę, że to jest przez nich bardzo łatwe do sprawdzenia. Nie mam z tym nic wspólnego. Jedyne co zrobiłam, to usunęłam moje przyklejone (i tę informację zostawiłam w Moderatorni przed degradacją, włącznie z opróżnieniem konta na obrazki), które zostały przez nich przywrócone. Ja zabrałam po prostu swoje materiały (punktując gdzie są dostępne aktualnie), nad którymi spędziłam masę czasu (niektóre tworzyłam latami!) i nie wyrażam zgody na korzystanie z nich. Nie odpowiadam za to, że cofnięto bazę wstecz (przy okazji wyzerowane konta zarejestrowanych + normalne posty innych użytkowników tylko po to by odwrócić sytuację). Nie odpowiadam też za działania innych osób podjęte na własną rękę. Jeśli chciałabym "uszkodzić forum", była w moich rękach znacznie gorsza w skutkach operacja = usunięcie ponad 30 tysięcy własnych postów. Pozostawiam to bez komentarza.

 

Tutaj już temat zamykam. Nie ma sensu omawiać tych spraw. W ogóle nie chciałam, by tutaj były rozważania o poprzednim miejscu, bo nie po to stamtąd odchodziłam.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...