Skocz do zawartości

BSOD nie zapisuje logów


knugi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dość uciążliwy problem bo dostaje bluescreeny, a oni tak szybko gasną, że nie zdążam zapamiętać kodu i pomyślałem sobie, że sprawdzę w minidumpie, lecz się okazało że nie posiadam logów, z tego co wiem to już około 7 razy miałem BlueScreeny, a wyświetla mi tylko jeden z pierwszego lutego (coś koło tego zainstalowałem nowy system)

 

W 'Uruchamianie i odzyskiwanie' mam zaznczone zapisz zdarzenie do dziennika systemu i zrzut pamięci jądra i plik zrzutu "%SystemRoot%\MEMORY.DMP" więc nie rozumiem czemu nie zapisuję, proszę o jak najszybszą pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W 'Uruchamianie i odzyskiwanie' mam zaznczone zapisz zdarzenie do dziennika systemu i zrzut pamięci jądra i plik zrzutu "%SystemRoot%\MEMORY.DMP" więc nie rozumiem czemu nie zapisuję

A jak jest skonfigurowana pamięć wirtualna? Z ogłoszenia:

 

Uwaga:

 

Brak obecności plików zrzutów *.DMP, mimo prawidłowej konfiguracji systemu na zapis zrzutów, może wynikać z nieprawidłowych ustawień pliku pamięci wirtualnej. Więcej informacji:

 

Understanding Crash Dump Files

Odnośnik do komentarza

Pamięć wirtualna jest ustawiona na 3327 MB i zaznaczone automatyczne zarządzanie rozmiarem pliku stronicowania dla wszystkich dysków. (SS'y)

 

// Zauważyłem tam Zalecane: 4990, Aktualnie przydzielono: 3327 Spróbuję zmienić na 5000 MB wywołam BlueScreena i dam odpowiedź :)

 

//Ehh jestem po prostu bezmózgowiec :D opcja 'Zastąp wszystkie istniejące pliki' była odznaczona :P Przywróciłem pamięć wirtualną do wcześniejszych ustawień i włączyłem tą opcję i już się zapisuje :) Dziękuję

post-15023-0-11360000-1423902028_thumb.jpg

post-15023-0-36160000-1423902029_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...