Skocz do zawartości

Zewnętrzne urządzenie Bluetooth (brak sterowników)


stanley50

Rekomendowane odpowiedzi

Przy dodawaniu urządzeń Bluetooth do laptopa wszystkie zostały dodane bez problemów, i tablet Lenovo, Samsung S2 i Sony Xperia, a także myszka i klawiatura, natomiast Samsung S3 nie do końca się instaluje, bo w Menadżerze urządzeń podczas dodawania telefonu pojawiają się dwa zewnętrzne urządzenia Bluetooth i w żaden sposób nie chce system wyszukać do tego sterowników. Gdy bym, chociaż wiedział, co to są za urządzenia, może ktoś z forumowiczów miał podobny przypadek i zna rozwiązanie. Dołączyłem dwa obrazki ilustrujące błędy. Jeżeli potrzebne jakieś inne dane to proszę napisać. Windows 7 Home Premium 64-bit SP1.

post-3030-0-92100000-1423859452_thumb.jpg

post-3030-0-49820000-1423859453_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Przepraszam, że się pośpieszyłem z napisaniem tego tematu, sprawa nieaktualna, od rana nie mogłem sobie poradzić. Przeczytałem multum informacji i żadne wskazówki nie pomagały. Kiedy już napisałem na forum to zajrzałem jeszcze raz na stronkę Asusa i zobaczyłem pakiet Bluetooth Suite win7, pomyślałem zainstaluje, po zainstalowaniu pakietu wszystkie wykrzykniki zniknęły. Na ten moment wszystko działa, żadnych błędów.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...