Skocz do zawartości

Przycisk "Dotacji" - wsparcie finansowe dla forum


picasso

Rekomendowane odpowiedzi

A JA NIE DAM O!!!

Dobra, dobra - na pewno przeleje ale jak odzyskam stacjonarkę gdzie mam hasła ... Zasilacz Tacens Valeo 700W wytrzymuje dokładnie 1 rok pracy :unsure:

PS

czyli się nie chwalę :D

 

 

Jak dla mnie to datki się po prostu przelewa, nie trąbiąc o tym fakcie i nie oczekując indywidualnych, specjalnych podziękowań.

 

Może od razu sporządzić listę Userów i odhaczać kto już coś dał i ile, a kto jeszcze zalega ? :P

 

A co - są fora, które to robią!

Mozna dostać status platynowego darczyńcy - choć ja mam darbiorcy :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
  • 1 miesiąc temu...

stinx, pojęcie rang zawsze budziło we mnie ambiwalentne odczucia i moje działania tutaj to odwrotność "systemu VIP", czyli równe poziomy i podział użytkowników wg funkcji zasadniczej (użytkownik > opiekun działu > opiekun całego serwisu) a nie innych kryteriów. Zrezygnowałam nawet z wbudowanej w IPB opcji stopniowania tytułu użytkownika wraz ze wzrostem postów. Ilość postów jest zbyt mętna i podatna na manipulacje.

Tutejszy temat jest dostateczną furtką dla tych którzy czują potrzebę napisania o datku, dalsze rozwinięcia tego zdają mi się niepotrzebne. W mojej opinii dotacje powinny funkcjonować w sferze anonimowej, by: nie peszyć tych, którzy nic nie wysłali oraz uniknąć koncepcji spiskowych na temat stronniczej pomocy uzależnionej od dostarczania datków.

Oczywiście ponownie wszystkim dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza

No ale sama widzisz ludzie piszą że wpłacili a inni np. Mysza nie tolerują tego.

tolerancja - to znacznie za duże słowo, mam takie a nie inne zdanie i z tolerancją dla zachowania innych niewiele ma to wspólnego,

 

dla mnie potrzeba pochwalenia się przelewem jest zwyczajnie dziecinna,

 

 

Chcielibyście rangę donator albo coś w tym stylu dla wpłacających?

KLIK

 

analogicznie - WOŚP i czerwone serduszka,

 

ktoś da 1 zł i oblepia się serduszkiem - taki z niego darczyńca :P

 

chyba jest różnica w tym, gdy ktoś daje dla serduszka (lub dla świętego spokoju, by inni go wzrokiem nie zlinczowali, gdy takiej naklejki sobie nie przyklei) lub daje z rzeczywistego przekonania do celu, na jaki idą pieniądze,

 

dzieci, owszem - lubią naklejki, więc jak wrzucą pieniążka, żeby dostać serduszko, to jest dla nich frajda, nic w tym złego, a przy okazji jest datek,

dorosły - czy naprawdę musi sobie poprawiać samopoczucie jakąś tam rangą ?

 

subtelna róznica - dajesz po to, bo chcesz dać, czy po to, żeby inni o tym się dowiedzieli ?

 

efektem może być rozdrobnienie i śmieszne wpłaty, byleby tylko zaistnieć, nie wspominając o dodatkowej pracy nad żmudną weryfikacją historii konta bankowego i tytułów wpłat, a może jak ktoś zapomni wpisać w przelewie nick to jeszcze pula wpłat do wyjaśnienia - bezsens :P

zamiast pomocy dla forum - dodatkowa, zbędna robota - to chyba nie z miłości do @Picasso ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

to ja może z innej beczki - odkrycie tego forum trochę mi przywróciło wiarę w człowieka i w finalnym rozrachunku, paradoksalnie cieszę się, że dotknęły mnie problemy z kompem, dzięki którym mogłem tu trafić :)

 

Picasso, nie przegryzłem się może przez wszystko co napisałaś na fixitpc.pl, ale życzę Ci dużo wytrwałości i żeby żadne przykre okoliczności nie zmusiły Cię do zejścia z obranej ścieżki.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Chciałbym może coś zasugerować. Od lat korzystam z Twojej pomocy Picasso i Twoich Moderatorów, a także użytkowników którzy wiedzą co piszą, co nie jest normą na forach. Cenię sobie pomoc udzielaną tu i jeszcze na poprzednim forum gdzie działałaś przez długi czas. To tyle cukierkowania :)

 

Oczywiście jak pewnie większość zaglądam tu jak się wali i pali. Żeby nikt nie pomyślał że coś próbuje załatwić, ale jakiś czas temu napisałem temat na który dość długo nie ma żadnej odpowiedzi. Zaglądałem oczywiście kilka razy dziennie na forum spojrzeć czy ktoś coś odpisał. I powiem szczerze że przez blisko miesiąc nie zauważyłem informacji o dotacjach. Wstyd...

 

Być może warto by umieścić jakiś migający baner. Wiem jak na mnie działa taki dodatek, bo go doświadczam na pewnej zamkniętej stronie. Wygląda on tak że jest podana kwota jaką trzeba zapłacić miesięcznie i gdy się zbliża termin płatność a brak jest środków zaczyna migać. Wtedy zazwyczaj dość szybko znajdują się środki, a nikt nikogo do niczego nie zmusza. Rozważ więc może coś podobnego.

 

Ja ze swojej strony na pewno coś wpłacę bo po prostu warto wspierać coś co jest naprawdę świetne . A nie wyobrażam sobie sytuacji w której to forum przestało by istnieć tylko z powodu braku funduszy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

tak czytam te wypowiedzi i sie zastanawiam czy wazne to ile kto wplaci pieniedzy?? wazne ze dziewczyna sie stara i pomaga.

przeliczajac dobre checi na pieniadze to picasso powinna byc bardzo bogata kobieta.

wiec mysle ze aby mogla pomagac nam dalej to wplacajmy chocby po 1zl i jak kazdy wplaci ta symboliczna zlotowke to sumka zbierze sie niezla

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

I ja sie przychylam do wypowiedzi przedmowcy!

Jestem bardzo wdzieczna za udzielona bezinteresownie pomoc, w sposob tak jasny i dokladny ze nie mialam nawet zbyt wielkich problemow z wykonywaniem polecen! specjalne podziekowania dla Belfegora i Wieslawa ktorzy tak troskliwie zajeli sie moim komputerem i jego przypadlosciami :)

Wszyscy tutaj jestescie WSPANIALI :)

i z mila checia wspieram Wasze dzialania!

Pozdrawiam:)

i do nastepnego :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Bardzo Pani dziękuję, chciałbym jakoś wesprzeć na większą skalę, chciałbym, by miała Pani stałe wpływy na konto, zastanowię się jeszcze jak Pani pomóc i wyślę na prywatnego maila propozycję współpracy.

 

Jeszcze raz uprzejmie dziękuję. Tu każdy powinien co najmniej 5 zł przelewać za okazaną pomoc, niesamowity profesjonalizm.

 

Pozdrawiam serdecznie

Mdix

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

akurat miałem instalować nowy system na lapku firmowym, bałem się, że z instalacja sobie moge nie poradzic ale picasso mi pomogła i obyło się bez tego :) uważaj na Urzędników Skarbowych bo ci szukają byle powodu by zamykać takie strony :) widze, ze czesto pomagasz, podaj adres to Ci kilo orzechów włoskich wyślę :D aby wystarczyło na nalewke :Db hihihi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...