Skocz do zawartości

Du usunięcia


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jak zrobić białe napisy na czarnym tle w GIMPIE? Czy jest to możliwe?

Nie używam. Do podstawowych operacji na grafice wystarcza mi lekki i darmowy PhotoFiltre. Jednak w każdym programie graficznym będzie to wyglądało podobnie: wypełniasz tło dowolnym (w twoim przypadku czarnym) kolorem, następnie wybierasz narzędzie tekst i nadajesz mu kolor biały i to wszystko.

Rozumiem, że najpierw muszę utworzyć grafiki z napisami, a później dopiero mogę dodawać animacje na nich w innym programie.

Każdy program do tworzenia animacji lub edytor wideo powinien mieć funkcję nakładania napisów, więc korzystanie w tym celu z Gimpa jest bezzasadne.

Odnośnik do komentarza

Pozatym nie chodzi o zwykłe nakładanie napisów. Chce miec możliwość ustawienia czasu wygaszania i rozświetlania napisów.

To znowu nie jest jakaś nietypowa funkcja. Radzę przeczytać instrukcje programu. Na początek choćby pomoc do Windows Movie Maker. Ewentualnie możesz też zrobić to jako slajd np. w impress.

Ale jak widziałes powyżej chcę też ten pasek audio, a to chyba już nie jest takie podtawowe.

Pytanie, czy pasek audio ma rzeczywiście oddawać zmiany natężenia dźwięku? Jeśli ma tylko symulować, to wystarczy jakiś gif z 4 klatkami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...