Skocz do zawartości

Porty USB nie działają


anonimm

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jak napisał Wiesław 16GB to max dla tego telefonu. Na przykład:

http://www.nokaut.pl/produkt-karta-kingston-micro-sdhc-8gb.html?pid=1&cid=242&kid=1c8a997886d94b3679ef4f64218b823d&gclid=CJ2c09bYxsMCFeISwwodSUoANw

Class 10 szybszy odczyt i zapis niż Class 4. Adapter potrzebny do czytnika kart

Jeśli zestyki w porcie USB nie dotykają do innych, lub obudowy, to spróbować je czymś zabezpieczyć, np. izolacją termokurczliwą. Na skrajnych pinach jest(powinno być) napięcie +5V. A więc zabawy z portem przy odłączonej baterii. Serwis powinien port wymienić bez problemu, tylko cena? Lub znajomy elektronik posiadający odpowiednią lutownicę.


 

Odnośnik do komentarza

Uszkodzenie mechaniczne nie podlega gwarancji.

No to [Filtr wulgaryzmów].... :)

 

Chciałam skorzystać z opcji bluetooth. Nie wiem jak to włączyc, nie wiem czy mam sterowniki.

Nie musiałabym wtedy karty kupować.

Jutro po mysz, potem #26.

 

Odnośnie usb 3.0

 msconfig->uruchamianie-> Usb 3.0 Monitor wyłączony

Powinno być odwotnie, zgadza się?

Odnośnik do komentarza

Powinno być odwotnie, zgadza się?

Zostaw eksperymenty. Nie wiem co ten monitor monitoruje. Pewnie obciążalność portu. Zrobisz co masz zrobić to wówczas się pobawisz.

 

Zobacz czy w uszkodzonym USB nie ma zwarcia styków a jeżeli tak to obowiązkowo popraw to na wyłączonym lapku.

Skoro byłaś taka zdolna rozwalając gniazdo to sprawdź dokładnie czy nie masz uszkodzeń we wtyku myszki oraz w kablu USB do aparatu.

Użyj oka na słupku lub np. okularów stosownie je umieszczając w stosunku do oka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...