Skocz do zawartości

Wysokie zużycie dysku


hubol25

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Proszę dostosuj się do zasad działu: KLIK. To znaczy opis problemu o co Ci chodzi, z czym jest problem. Logi z FRST niekompletne, brak pliku FRST Shortcut. Nazwy logów wskazują, że je wyciągasz z folderu C:\FRST\Logs - to archiwum logów i tam się nie grzebie. Bieżące logi są zawsze w lokalizacji z której uruchamiano program, czyli w tym przypadku w katalogu Pobrane.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie myslalem ze sie czegos dowiem !

 

W menadzerze zadan mam pokazuje mi zuzycie dysku 100%. Zachwile przechodzi na procesor 100 % pojawiaja caly czas pojawiaja i znikaja jakes procesy systemowe w na dysku C:/ pojawiaja sie pliki podobne do pliku boot.ini takjakby logi serverove okienka. Windows strasznie sie tna a polonczenie z internetem co jakis czas ma ograniczony dostep a po kliknieciu odinstaluj sterownik od karty wifi nie wylogowuje jak cos mam jeszcze zrobic prosze o wskazowki

 

Jeszcze powiem tak ze mam 2 laptopy i korzystam z tego samego połaczenia i ma te same objawy

 

screnik z timi plikami nawet jak przywruce od nowa system to do konca dnia jest tosamo

post-1884-0-91560000-1421981169_thumb.png

Odnośnik do komentarza

Log z FRST Addition jest urwany. Nadal nie dostarczyłeś trzeciego pliku FRST Shortcut. Zastosowanie ComboFix było tu zupełnie zbędne. Temat pod właściwszym tytułem przenoszę do działu Windows. Brak oznak infekcji.

 

 

Wlasnie myslalem ze sie czegos dowiem !

Podanie logów bez opisu problemu jest niepełnym zadaniem, gdyż logi są baaaardzo ograniczone do określonych aspektów. Opis pomaga koncentrować uwagę na określonych rzeczach i skierować do diagnostyki zupełniew innego rodzaju niż "logi".

 

 

W menadzerze zadan mam pokazuje mi zuzycie dysku 100%. Zachwile przechodzi na procesor 100 % pojawiaja caly czas pojawiaja i znikaja jakes procesy systemowe

(...)

Windows strasznie sie tna a polonczenie z internetem co jakis czas ma ograniczony dostep a po kliknieciu odinstaluj sterownik od karty wifi nie wylogowuje jak cos mam jeszcze zrobic prosze o wskazowki

Pierwszy podejrzany to inwazyjny majdan McAfee Total Protection + McAfee SiteAdvisor. Na próbę odinstaluj oba programy i sprawdź czy ma to jakieś pozytywne skutki.

 

Druga sprawa, sprawdź czy system możesz zaktualizować do wersji Windows 8.1: KLIK.

 

Platform: Windows 8 (X64) OS Language: Polski (Polska)

Internet Explorer Version 10 (Default browser: IE)

 

 

na dysku C:/ pojawiaja sie pliki podobne do pliku boot.ini takjakby logi serverove okienka.

Folder C:\RecoveryLog wygląda na związany z procesem Recovery producenta. Otwórz pliki tekstowe zlokalizowane w tym folderze i przeklej co w nich jest.

 

 

Jeszcze powiem tak ze mam 2 laptopy i korzystam z tego samego połaczenia i ma te same objawy

Nie ma żadnych raportów z owych laptopów, więc nie można stwierdzić jakie są cechy wspólne i porównać z tu widzianym systemem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...