Skocz do zawartości

Win7 nagle przestał być oryginalny.


WooleS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, system nagle przestał być oryginalny, używam kopii otrzymanej z uczelni w ramach programu DreamSpark. Problem pojawił się dzisiaj, dodatkowo zauważyłem że przy starcie systemu nie uruchamia się karta sieciowa przez co nie mam dostępu do internetu, aby ponownie ją uruchomić skorzystałem z funkcji rozwiązywania problemów, ale po zrestartowaniu komputera problem nadal występował. Skorzystałem z funkcji ręcznej aktywacji systemu ale nic to nie dało. Dodam że korzystam z systemu Windows 7 Professional w wersji 64 bitowej.

 

Nie mogę dołączyć pliku raport.html przy pomocy wbudowanej funkcji ponieważ zajmuje on więcej niż 2 MB, dołączam go więc przez serwis hostingowy.

http://www35.zippyshare.com/v/kC9Kp0qV/file.html

 

@EDIT:

Udało mi się rozwiązać problem przez wykonanie przywracania systemu z poziomu trybu awaryjnego, chociaż ciąglę zastanawiam się czy to była wina jakiegoś wirusa i czy pozostał w systemie.

AutoRuns.txt

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Tyle że Comodo mam zainstalowane od bardzo długiego czasu, a ostatnimi czasy niczego w opcjach nie zmieniałem, co więcej był problem z  autostartem karty sieciowej, dźwięku i Bóg wie czego jeszcze. Póki co takie prowizoryczne rozwiązanie chyba musi mi wystarczyć, i tak miałem zamiar reinstalować system w niedalekiej przyszłości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...