Skocz do zawartości

Jak odzyskać klucz do win7 - wytarta naklejka


piespawlowa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam podobny problem jak w temacie. Wytarla mi sie naklejka jednak mimo wszystko zrobilem formata z oryginalnej plyty,(klucz tej plyty przypisany do innego komputera) i teraz nie da sie juz odczytac klucza po formacie. Jest jesczze jakis sposob?? Z tego co wiem w MS kazdy klucz jest przypisany do komputera, wiec czy nie maja jakiejs mozliwosc odtworzenia go??

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Niestety, nie wiele z tego postu rozumiem. Są tam odnośniki do forów anglojęzycznych, gdzie trzeba się rejestrować by zdobyc informacje.

Zadzwoniłem dzisiaj do Microsoft i Pani powiedziała, że ten klucz, który uzyskałem z katalogu WIN32 jest 'zablokowany'. Zaproponowała albo zakup klucza za 170zł, albo kontakt z producentem laptopa w celu uzyskania klucza.

Kicha :(

Czy grożą jakieś prawne konsekwencje za korzystanie z takiego 'nieoryginalnego' Windowsa jakiego mam teraz? W użytkowaniu jakoś mi to specjalnie nie przeszkadza. Tak naprawdę, to Windows jest mi niezbędny tylko do gier - po przygodach z instalacją Win 7 zainstalowałem sobie linuxa, tylko że tam z grami jest problem. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Witam,

czy istnieje sposób, aby poznać swój klucz do windowsa? Naklejka pod spodem laptopa jest niestety wytarta :(

pozdrawiam

Witam.

Tak, jest sposób. Wystarczy w miejsce, w którym był widoczny klucz produktu delikatnie "wcierać" ołówek. Zabieg taki sprawia, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znaki zaczynają się pojawiać. Pozwala to na swobodne odczytanie nieczytelnego wydawałoby się klucza i jest niezmiernie ważne, gdy nie mamy możliwości odczytu klucza z systemu np. w wyniku jego awarii.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...